lastik alsak ne alırız?

siz hangi lastiği alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    160

opelankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kleber kullanan varmı arkadaşlar

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lassa Impetus Sport kullanıyorum, çok memnunum her açıdan. Bridgestone Potenza GIII kullandım, iyi güzel hoş ama dayanıksız, 1 ayda çok yıprandı, üretimi durmuş, tavisye etmem...Fakat Kumho KU31' i denemek isterdim, fiyat performans açısından süper. Uluslararası lastik test sitelerinde en üst sıralarda yer alıyor. Araştırmanızı tavsiye ederim...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
potenza g III le 20 bin yaptım en ince kılcalları var tek bi şerit uzunlamısına igne inceliğinde önler hala görünüyor

arkalar sıfırdan farksız ön- arka değiştridim bi 30.000 daha gidip değiştirmeyi düşünüyorum

potenza adrenal ;) e geçecegim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar size ufak bir tavsiye, sakın markanın dandikliğine aldanmayın...
Kumho ku19 modeli 4 su tahliye kanallı bir lastik ve yeri nasıl tutuyo anlatamam... İnanın V lastik kullanan arkadaşlarım yağmurda arabanın kıçı başını toplamaya çalışırken biz yanlamanın ve toplamanın keyfini sürüyoruz... bilginize...
bendekullanıyom kumho alpın v tıpı modelını bence kalıtelı guzel yol tutuyo yagmurda kaymayı bırak kar yagıslı havada bıle performansı ıyıdı bunu da babam soledı kısın yanıma askerdım zıyaretıme gelmıstı :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:) marka kalıte olsun dıyosan mıchellın derım daha oncekı lastıklerım de kullanıodum memnundum mıchelın alcaktım 205,50,16 250 ,300 ytl ıdı tanesı

cesar232

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerin birbirinden pek fazla farkı yok kullandıgınız ortama göre alın derim .good year aldım 1 yıldır kullanıyorum yol tutuşu çok iyi good yeardan memnunum keskin virajları 90 -100 dödüğüm çok oldu zaten birkaç virajdan sonra ben hep good year aldım fazla yıpranma yapmıyor aslında kullandıgınız lastik mevsim durumuna göre kendini yumşatmalı yada sertleşmeli nediyelim karar sizin michealin da güzel tercih meselesi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
michelin arabanın yol tutuşu değişiyo arabanın sürüşü bile yumuşadı

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence michelin'ler çok aşırı pahalı, tamam kaliteli lastik ama bu paranın çoğu markaya gidiyor unutmayın. ankette tercihim brigestone H olurdu, V almaya pek gerek yok çünkü Türkiye'de hiçbir zaman 240 km/h saat hızla 8 saat durmadan (V serisi özelliği) yol almanız mümkün değil :)

Lassa İmpetus 2 kullandım 195/60/15 yol tutuşu gerçekten harikaydı hatta araç ilerlemediğinde direksiyon zor dönüyordu lastik yeri bırakmadığından :) yol sesi de azdı. Babamın arabasında da Kleber lastikler var vasat bir lastik pek tavsiye etmem. Şuan arabamda ise Kumho Ecsta var 205/45/17 Lassa İmpetus 2 kadar yol tutuşu yok haliyle daha sert bir lastik ama fiyat karşılaştırması yaparsak süper bir lastik diyebilirim :)

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin h