kumho marka lastik...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer trafikte dikkat ederseniz Volksvagen grubunda, mercedeslerde ve BMW lerde (ve bilimum markalarda) fabrika çıkışı kumho kullanılıyor.

demişsiniz o herhalde kumho değil hankok olacak çünkü geöçen birisinde gördüm sıfır golf almış hankok vardı

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer trafikte dikkat ederseniz Volksvagen grubunda, mercedeslerde ve BMW lerde (ve bilimum markalarda) fabrika çıkışı kumho kullanılıyor.

demişsiniz o herhalde kumho değil hankok olacak çünkü geöçen birisinde gördüm sıfır golf almış hankok vardı
Fabrika ile yapılan anlaşmalara göre; bir dönem hankook bir dönem kumho takıyorlar. zaten aşağı yukarı ikiside aynı desenlere sahip. zaten ikiside kore malı:D ben kışlık lastiği hankook dan aldım inanılmaz bir performans verdi. micheline ve bridgestone takanların çıkamadığı yerlerden çıktım.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çin malı (uzak doğu )lastik bu kadar olur ...nokia n70 var onu kullanmak var aynı özellikde digiphone kullanmak da var biri 700-800 tl biri 110 tl ...ben tavsiye etmiyorum yaşadıklarımı yazdım ..kulakdan duyma veya şehir efsanesi değil ? lastik alacak arkadaşlar okusunlar benimle aynı duruma düşmekden kurtulsunlar..ciddiyet lütfen

Son düzenleme:

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fabrika ile yapılan anlaşmalara göre; bir dönem hankook bir dönem kumho takıyorlar. zaten aşağı yukarı ikiside aynı desenlere sahip. zaten ikiside kore malı:D ben kışlık lastiği hankook dan aldım inanılmaz bir performans verdi. micheline ve bridgestone takanların çıkamadığı yerlerden çıktım.

uzak doğu lastikleri Ankara distribütörümüsün?

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Geçmiş olsun arkadaşım,,zaman zaman densiz insanlarla yaşadığımız talihsiz tecrübelerden dolayı yüz göz olmak zorunda kalıyoruz yazıkki:(..Bunu markaya mal etmeden bayiye ve tabiki Türkiye Temsilciliğine direk mal etmek yerinde bence..Ama tabi sıkıntı haklısın...Tekrar geçmiş olsun""

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzak doğu lastikleri Ankara distribütörümüsün?
Hayır distribitör değilim, iyi bir araştırmacı tüketiciyim, sonradan sızlanmak yerine başından iyi araştırma yapmayı tercih edenlerdenim. Distribütör olduğum kanısına önyargınızdan vardınız sanırım tıpkı lastiği yarınca tüm markayı kötülemede yaptığınız gibi.

Ayrıca bilmiyorsanız söyleyim çok övüp güvendiğiniz micheline de uzak doğuda üretiliyor. Bridgestone zaten bir Japon markasıdır.
Ha ayrıca o söylediğiniz "Nokia" cep telefonu markasıdır. lastiğin markası "Nokian" dır.

Nokian lastikler kış lastiği olarak iskandinav ülkelerinin iklimine göre üretilmiştir. sonradan yazlık ve performans modelleri çıkarılmıştır. Türkiye de çok tutlan bir marka değildir. aşırı yumuşak hamurlu olduğu için çabuk deformasyona uğramaktadır.

Son düzenleme:

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
yerli malı yurdun malı en temizi petlas

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer lastiği servise verdiğin tarihi ispatlayan bir belgen var ise eskişehir yolu üzerinde sanayi bakanlığının içinde tüketici hakları koruma müdürlüğü var bu anlattıklarını güzelce bir dilekçede belirt oraya ver onlar araştırır sana cevap verirler. Lastiğin yarılması kullanıcı hatasından kaynaklanıyorsa bile satıcının bu şekilde davranma hakkının olduğunu kimse söyleyemez hakkını ara senden sonra başkasının canını yakmasınlar
ayrıca şikayetimvar.com a da bu durumu yaz belki firma ordan sana cevap verebilir.