kumho marka lastik...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arka tekerlerde kumho.. ama bi daha bende almam.
benim önlerde iyi olsun diye michelin aldım. sert fren yaptığımda teker yağ gibi kayıp gidiyor.durmak imkansız. inanırmısınız lastik kayıyor ama hiç ciyaklama sesi duymuyorum. o yüzden michelinden de memnun değilim.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bizler tüketiciyiz,

benim hatamdır tamam ben çivinin veya sert bir metalin üzerinden geçip yarmışımdır ,kaldırıma çıkıp yarmışımdır...açarsın sölersin bana beyfendi bu kullanıcı hatasıdır biz vbermiyoruz lastiği dersin evrakları gönderirsin fln...yani ki bu benim hatam değil 2 yıl garantili lastik 2.ayına bile girmeden nasıl yarılır ..hadi yarıldı neden ilgilenmiyorsunuz...dalaga geçer gibi başından atıyorsunuz adamı...bide dalga geçer gibi diyoki '' bir dakika ben müdürümüze bağlıyorum diyo ..kendi aralarında gülüşüyorlar ...sonra çıkan adam bunun arkadaşı tabi oda beni dinliyo dinliyo he he he diyo bana benle dalga geçiyolar ayıp ya ayıp kardeşim ayıp yazıklar olsun...

arastgeldi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle LASSA..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumho kore malı bir lastik olup, micheline in uzak doğudaki testlerinin birlikte yapıldığı bir markadır. Kuru ve ıslak zemin testlerinde michelinden daha üstün performans vermiştir.

Eğer trafikte dikkat ederseniz Volksvagen grubunda, mercedeslerde ve BMW lerde (ve bilimum markalarda) fabrika çıkışı kumho kullanılıyor.

Kumho nedir? kimdir diyenlere duyrulur.

Hiçbir lastik kasisden geçerken durduk yere yanaktan yarılmaz. bence bu lastiğin kabahati değil kullanıcı hatasıdır.

Müsteri hizmetlerindeki kötü davranış maalesef birtek lastik satanlarda değil tüm Türkiye de berbat durumda zaten. hakkımızı nerde ve kimde arayacağımızı şaşırdık.

Geçmiş olsun tekrar.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben daha hiç BMW de veya Merso da kumho görmedim...Kia hyundai falan hadi neyse de...diğerleri ilginç???

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumho kore malı bir lastik olup, micheline in uzak doğudaki testlerinin birlikte yapıldığı bir markadır. Kuru ve ıslak zemin testlerinde michelinden daha üstün performans vermiştir.

Eğer trafikte dikkat ederseniz Volksvagen grubunda, mercedeslerde ve BMW lerde (ve bilimum markalarda) fabrika çıkışı kumho kullanılıyor.

Kumho nedir? kimdir diyenlere duyrulur.

Hiçbir lastik kasisden geçerken durduk yere yanaktan yarılmaz. bence bu lastiğin kabahati değil kullanıcı hatasıdır.

Müsteri hizmetlerindeki kötü davranış maalesef birtek lastik satanlarda değil tüm Türkiye de berbat durumda zaten. hakkımızı nerde ve kimde arayacağımızı şaşırdık.

Geçmiş olsun tekrar.

bence yanılıyorsunuz dediğiniz gibi bir lastik değil ne virajlarda kavraması nede kaygan zeminde ilerlemesi rahat değil lastiğin heleki performans serisi bence hiç iyi değil, size basit gibi gelmiş olay umarım sizib başınıza gelmesin ama birgün para verip aldığınız firmadan bu kadar haksız yere laf yersiniz terbiyesilik ederlerde anlarsınız derdimi..

ayrıca size bir şey daha söyleyim , daha önce kamil koçun servisi erken gitti diye müşteri hizmetlerine babam yazı yazdı ve adamlar utancından ne yapacağını şaşırdı ve 2 kişilik bilet hediye ettiler...bu bedava bilet için değil ,ciddiyetleri ve müşteriye verdikleri önemdir..hassasiyettir....türk hava yolları uçağı elazığda rötar yaptı 1 gün geç kalktı diye ki ...hava mualefetinden dolayı adamlar o gün için bana tutanak tuttu uçağımız kalkmadı adam toplantısına bu yüzden yetişememiştir diye ..ta genel müdürlükten hava yolları bilmem ne müdür beni cepten aradı kusura bakmayın gecikmeden dolayı diye ...onu bırakın ..ufacık marka market bile ürünü bozuk çıkınca adam neler yapacağını şaşırdı neler neler alttan girdi üstten çıktı adam sırf gönlümüzü almak için ..müşteri kaybetmemek için...siz neden bahsediyorsunuz..para kazanmak müşteri kazanmak kolaymı öle bu işler başından müşteriyi atmakla aldatmakla olmaz . Ticarette istikrar ve emin adımlar kararlılık önemli faktörlerdir. bahsi geçen lastikde herkonuda benim nezlimde zayıftır ve hazfızamda öle kalacaktır.

umarım anlamışındır scarface kardeşim..

Son düzenleme:

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelein la arasında 500 tl fark var , yukarıda arkadaşın sölediği gibide, bende öle kalite bir aracın altında bu lastikden görmedim ayrıca.kmho dediğin 450 michelin 900 yani...ne alakası var şimdi biri alt sınıf diğeri üst sınıf. ya neyse artık..benim param o an olsaydı zaten michelin alırdım buna yanaşmazdım bile ama maddi durumum o an iyi değildi ne yapayım.

Son düzenleme:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosworth kardeşim sanırım anlayamadığın bir konu var, senin kişisel olarak kötü bir müşteri deneyimi yaşamış olman lastiğin kalitesinin kötü olduğu anlamına gelmez. aynı olayı michelin Türkiye de de yaşayabilirsin. veyahut ünlü herhangi başka bir ürünün temsilciliklerinde.

Başka bir aracın altında bu lastiğe sizin rastlamamış olmanız kaliteli araçların altında olmadığı anlamına gelmiyor. bundan sonra dikkat edersen görürsün kanaatindeyim. iyi forumlar.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o lastiklere güven olmaz..

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyle adamlarla kavgaya hiç gerek yok.tüketici haklari mahkemesine git hakkini savun.esnaflik ahlaki olmayan adamlar bunlar.