Kumandadan kapı kilit sorunu.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün yine aynı sorunu yaşadım, bu üçüncü oluyor aracın kumandası kapıları açmıyor bir hayli uğraştım ama olmuyor fakat kapıyı anahtarla açtıktan sonra düzeliyor kumanda, sorun nedir sizce?

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kumandadan kapı kilit sorunu.

Zaman zaman aynı problemle bende karşılaşıyorum.Geçen gün servisi aradım sordum, araca en az  2 m mesafede olmamız gerekmiş pek mantıklı gelmedi

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yav arkadaş bu servislerin oralarından buralarından atmaları yokmu beni deli ediyor.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bende bir kere yaşamıştım, herhalde bunu arabanın arada bir saçmalamalarından biri olarak kabul edeceğiz. :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende bir kere yaşamıştım, herhalde bunu arabanın arada bir saçmalamalarından biri olarak kabul edeceğiz. :)

Benimki dadını kaçırıyor.  :mad:

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir defasında benimde başıma geldi, kumanda pili mi acaba dedim anahtarla açtım sonra düzeldi :/ Anlamsız bilgisayarcı mantığı ile kapat aç düzelir :D

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2metre olayı mantıklı değil ben 24. kattan açıp kapadım. Hatta şaşırmıştık arkadaşlarla ne kadar uzaktan alıyor diye. Corsa kullanırken ben anahtara yazılım yüklemesi için aracın açma ve kapama tuşuna basarak kontağı açıyorduk. Kapılar açıp kapanınca anahtar sorunsuz çalışıyordu. Astrada hiç yaşamadım. Ama Corsanın anahtarı 4 -5 kere tamir görmüştü.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
2metre olayı mantıklı değil ben 24. kattan açıp kapadım. Hatta şaşırmıştık arkadaşlarla ne kadar uzaktan alıyor diye. Corsa kullanırken ben anahtara yazılım yüklemesi için aracın açma ve kapama tuşuna basarak kontağı açıyorduk. Kapılar açıp kapanınca anahtar sorunsuz çalışıyordu. Astrada hiç yaşamadım. Ama Corsanın anahtarı 4 -5 kere tamir görmüştü.

Bizim sorun anahtar ile alakalı değil gibi görünüyor.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bizzat adımla ölçtüm nerdeyse 100adım mesafeden aracın kapıları açılıyor test ettim onayladım diyebilirim.Sizin ki kumandanın frekansının araçla uyumsuzluğundan kaynaklanıyordur ki bunuda kumandayı araca tekrardan tanıtarak düzeltebilirsiniz diye düşünüyorum

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben bizzat adımla ölçtüm nerdeyse 100adım mesafeden aracın kapıları açılıyor test ettim onayladım diyebilirim.Sizin ki kumandanın frekansının araçla uyumsuzluğundan kaynaklanıyordur ki bunuda kumandayı araca tekrardan tanıtarak düzeltebilirsiniz diye düşünüyorum
albertxx oda bıe şey ben ıkı bınanın arkasından bastığım zaman araç anında algılıyor ama daha once çorsam vardı gerçekten 10 mt gecınce kumanda etkı etmıordu