Kontak anahtari yerine start button yapma

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide güvenlik sistemi ne olacak??? arabaya giren hırsız start tuşuna basıp startlayacakmı :), Lagunalarda da start butonu var fakat anahtarlı yerine kart gibi bişi sokmadan çalışmıyor araç,
Bu sistemde start butonunu anahtar gibi tanıtacagız araca. O zaman her önüne gelen basmazmı bu tuşa :)

Kartı sokana kadar anahtarı sokarım:):)

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı boşda çalıştırırsanız zaten kilit açılır....

boşta çalıştırınca nasıl kilit açılır abi.. anlamadım ben.. benim 98 model arabam.. kontağı sokuyoruz. çevirmek için söyle bi direksiyonu hafif sağa sola oynatıyoruz. yani direksiyon kilidini açan tamamen anahtar.. boşta çalıştırmak nasıl anlamadım.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoo bunlar birşey değil. 2012 filmindeki uçağın içindeki Bentley i çalıştırma sahnesi geldi aklıma :D

-Kahretsin dostum araba çalışmıyor.
- Engine start

Brooowwww :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşta çalıştırınca nasıl kilit açılır abi.. anlamadım ben.. benim 98 model arabam.. kontağı sokuyoruz. çevirmek için söyle bi direksiyonu hafif sağa sola oynatıyoruz. yani direksiyon kilidini açan tamamen anahtar.. boşta çalıştırmak nasıl anlamadım.

çalıştırınca açılmıyormu o kilit kendiliğinden :D :D tamam anahtarı sokunca sağa sola çevirince açılıyorda ben araba çalışınca kendiliğinden çaılmıyor diye biliyorum :D bir ara bakarım :D :D benim öyle kalımda kalmış :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
anahatarı cevirebilmen için zaten ilk önce direksiyon kilidini açman lazım. Aman diyim zorlarsınız felan anahtarın sapı elinizde kalır, ucu araba :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahatarı cevirebilmen için zaten ilk önce direksiyon kilidini açman lazım. Aman diyim zorlarsınız felan anahtarın sapı elinizde kalır, ucu araba :)

tamam işe anahtar yoksa çalıştırma düğmesi varsa ne olucak :) adam düğmeye basdımı çalıştırdımı o kilit kendiliğinden açılmıycakmı :) ..

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam işe anahtar yoksa çalıştırma düğmesi varsa ne olucak :) adam düğmeye basdımı çalıştırdımı o kilit kendiliğinden açılmıycakmı :) ..

tamam start düğmesi orjinal olan arabalarda direksiyon kilidini bi motor koyup otomatik açtırmıştır. ama bizim gibi anahtarlı arabaları düğmeliye çevirmek isteyenler için sanmıyorum.. açılmaz..
bizde direksiyon kilidini , kontak çevirme esnasında açar.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende onu diyorum bu kilit direk anahtaramı bağlı yoksa aarba çalıştığında kendiliğinden açılmıyormu yani devreden çıkmıyormu.. misal millet düz kontak yapıp aaba çalıştırıyor arabanın direksiyonu kilit olsa bile adam alıp götürüyor ondan dedim..