Kontak anahtari yerine start button yapma

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
yanlış bilmiyorsam pejo 106 da yada 306 da şifre girme olayı vardı o yapılsa bile bundan daha mantıklı asansör çağırma düğmesi gibi olmuş

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kibar bi kart yapılıp içine orjinal anahtardaki immo yerleştirilebilir son rada bu kartın üzerine uzaktan kuman da modülü yapılır.

araç üzerinede şık bi şekilde kart yeri yapıldıktan sonra ancak o zaman start butonu uygulanır benim görüşüm...

Valla güzelde olur :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kibar bi kart yapılıp içine orjinal anahtardaki immo yerleştirilebilir son rada bu kartın üzerine uzaktan kuman da modülü yapılır.

araç üzerinede şık bi şekilde kart yeri yapıldıktan sonra ancak o zaman start butonu uygulanır benim görüşüm...

Valla güzelde olur :)

güzel fikir :alkis:

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Bu özellik katılacak diye bu kadar da zorlamaya gerek yok bence.
kartlı sistemlerdeki gibi bişey yapılabilir se ki bu hem zor hem de oldukça maliyetli olacaktır o zaman tamam. Yoksa illa bir kartla çalıştırcağız aracı diye birşeyleri yapmaya çalışırken diğer tarafları bozmaya gerek yok.
Ben aracıma bişeyler yaparken mümkün olduğu kadar orijinalliğini bozmayacak işlemleri gerçekleştirmeye çalışırım. Sırf onun için otomotik far sensörü almadım ön görüste düğme kadar bir parça görülecek diye.

Çevir kontağı bas git.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu push star kiti çok çok ucuz bir sistem ebay de 10 dolara satılıyor ama immoyu anahtarınızın üstünde kod sistemi varsa onu falan unutun arabaya giren düğmeye basdımı arabayı götürür..

yoksa sistem çok ucuz onu takan arkadaşda en ucuzunu takmış düğmeden tanıdım gümüş renkli onların kırmızı start yazanları var daha havalı duruyor.. :D

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dügmeyi Röleye Baglamış Rölenin Tetiğini Akü lambasından Almış.Kontaga Anahtarı Takıyor.Marş konumuna Getirip Anahtarı Çevirmek Yerine Dügmeyle Çalıştırıyor.Gereklimidir Zevk Ve Renkler Tartışılmaz.Ayrıca Daha Güzel Bir Dügme Olabilir.Ebayda Var Bu iş için Dügmeler Start Falan Yazıyor Üzerinde ;)

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
bu konuda Ethem beyi biraz gazlarsak :) yaparmı yapar :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
immolu arabaya olmaz o sistem immoyu falan bypass etmek gerekir araba doğan şahine döner..