Kontak anahtari yerine start button yapma

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engine_start.jpg

s_engine_start_close.jpg

028__scaled_600_005.jpg

lg-engine-start.jpg

engine start dedikleri bu kadarcık bir şey ebayda 10 -20 dolara satılıyor bence her şey orjinalinde güzel..

pivot_illumi_engine_start_button_red.jpg

tayfa35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en güzeli keyless-go anahtar takmayla uğraşmayacaksın.Arabaya yaklaşacaksın kapılar açılacak sonra basacaksın düğmeye çalışacak.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en güzeli keyless-go anahtar takmayla uğraşmayacaksın.Arabaya yaklaşacaksın kapılar açılacak sonra basacaksın düğmeye çalışacak.

bu opele kısmı yapılabilir ve ilerki yapmak istediğim proje içinde desi alarmın keyless - go lu versiyonu var arabaya yaklaşıyorsunuz kapılar kendiliğinden açılıyor arabadan uzaklaşıyorsunuz kapılar kendini kitliyor sizin dediğinizden tek fark engine start yok o kadar anahtarınızı takıp çalıştırıcaksınız..

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
nos kitle çalışan wos görmüştüm :D bunun düğmesi ilgi çekici diil :D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracta orjinal immobiliser yok sonradan immo eklenmiş çipi okuttuktan sonra dügmeye basınca çalışır

benzinliklerde görmüşsünüzdür pompacı kücük bir plastigi alete yaklastıırır yesil ısık yanar

Immobilizer (RFID)
• Transponder immobilizer
• Yüksek güvenlik(Texas Instrument teknolojisi)
• Tüm kabloları eksiz ve siyah
• Tarama ve kopyalamaya karşı güvenli
• 5 kullanıcıya kadar anahtar tanıyabilir
• Milyonlarca değişik kod kullanılabilir
• EEpROM hafıza yedekli
• 16 - 22 cm arası anahtar okuabilme
• Yüksek statik elektrik korumalı
• Yüksek radyasyon korumalı
• Yüksek akım korumalı
• 3 noktadan motor blokaj
• LED gösterge

rfid.jpg

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki benim bi sorum olacak... anahtarı iptal edip start butonu koyduk.. immoyuda elle yaklaştırıp gösterdik, onuda öyle geçtik..
peki direksiyon kilidi nasıl olacak.. anahtar takılmayınca direksiyon kitlenip kalacak..

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çaışma prensibi nasıl pek anlamadım ama zafira b ve astra h larda opsiyonel olarak vardı..
0azopca9.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki benim bi sorum olacak... anahtarı iptal edip start butonu koyduk.. immoyuda elle yaklaştırıp gösterdik, onuda öyle geçtik..
peki direksiyon kilidi nasıl olacak.. anahtar takılmayınca direksiyon kitlenip kalacak..

arabayı boşda çalıştırırsanız zaten kilit açılır..

çaışma prensibi nasıl pek anlamadım ama zafira b ve astra h larda opsiyonel olarak vardı..
0azopca9.jpg

orjinalin şu anki konuşduğumuz bu ssitemle hiç bir alakası yok orjinal sistem tamamen beyne arabanın tüm sistemine entegre uyumlu çalışan bir ünite o bambaşka bir şey..

bu konuşduğumuz engine start 10 dolarlık bir şey..

95 model tipolarda bile immo vardı iyi hatırlıyorum arkadaşımda 1.4ie vardı onda bile vardı 97-98 opellerde hayli hayli vardır diye düşünüyorum.

bu arada o resimdeki anahtara bayıldım harika eğer anahtarsa hakkatten çok güzel..