Kontak açık,marş basmadan gelen ses

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Kontak açık,marş basmadan gelen ses

Dün bosch servisine sordum ,turbo vakkumu dan geliyor o normal dedi ama pek anlamadı sanırım. Bi ara servise sorcam .

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aahmet_celik' Alıntı:
bence en güzeli servise gösterin,  aklınıza takılmasın. cevap bulursanızda paylasirsaniz merak ettim doğrusu.

Servise gösterdim .turbo seleoid valfi değişecek dedi.fiyat dedim 800 TL cik miş

Aslında çok ötmüyor kaputu acip dinlerseniz duyuluyor arabanın gidişindede bişey yok .

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilker öztürk' Alıntı:
aahmet_celik' Alıntı:
bence en güzeli servise gösterin,  aklınıza takılmasın. cevap bulursanızda paylasirsaniz merak ettim doğrusu.

Servise gösterdim .turbo seleoid valfi değişecek dedi.fiyat dedim 800 TL cik miş

Aslında çok ötmüyor kaputu acip dinlerseniz duyuluyor arabanın gidişindede bişey yok .

bir kaç yere daha götürün bence. benim araçtaki ses aldığımdan beri var, arkadaşa sordum sensörlerin sesiymiş hazırlık ve kontrol yapıyormuş araç

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor' Alıntı:
ilker öztürk' Alıntı:

bir kaç yere daha götürün bence. benim araçtaki ses aldığımdan beri var, arkadaşa sordum sensörlerin sesiymiş hazırlık ve kontrol yapıyormuş araç

Yok o hazırlık kontrol sesi değil,kaputu açınca o parçay tuttuğunuz da belli oluyor .opelgm de 105 tl alıp degistircem

mehmetklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde başıma gelmişti. bir defa garantiden değişti. 5-6 ay olmadı tekrar bozuldu. servis 800 küsür fiyat verdi. Fakat servisin fiyatı hatalı aynı parça insignia da da var onun fiyatı 123 TL çıkıyordu. pen parça kodu ile servise sorduğumda durumu anladılar. başka bir yetkili servise telefonda sordum 123 TL dedi. 

Fakat asıl sorun turbondanmış. kapakçıkta açıklık var dedi turbonun değişmesi lazım dedi. garanti içerisinde bu sorunu bildirdiğimi söyleyince turboyu garantiye soktular ve değiştiler. bir daha tekrarlamadı çok şükür.