komple set toplıycam..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kilit istiyorum konuya adam gibi yorum yapan çok az..arabayı fuara çekmiycez "okican" o yüzden rahat ol yani..ben link hakkında yorum istiyorum adam bu paraya şu olmaz bu olmaz..
...

Son düzenleme:

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Link hakkında yorum istiyorsan eğer fiyat normal alınabilecek bi sistem. Bi de şunları düşünmelisin. Bunun tesisat kabloları var + işçiliği var yine öyle böyle 450 ye çıkar ;)

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu tavrından vazgeç sana burda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sormuşsun herkes bildiğince cevap veriyor ;)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru okursan ne yazdıgımı görürsün..

Hoş olmuyor arkadaşım! İnsanlar fikirlerini söylüyorlar.Yanlış anlayıp yazan arkadaşta özür diledi senden.Daha ne istiyorsun?

Yeterli bilgiyi aldığını düşünüyorsan ve konunun kapanmasını istiyorsan gerekeni yaparız..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğin şu linkte adam galiba sadece anfiyi satıyor ilan başlığına da bakınca anlaşılıyor...ama eğer bass ve anfiyi o fiyata satıyorsa her ikiside sorunsuzsa hemen kaçırmadan al derim bu ikisini bu fiyatlarda bulmak çok zor...JBL in piyasasını az cok takip ederim bu fiyata mükemmel ürünler eğer öyleyse...

Bende o anfinin 5355 modeli var 5 kanallı dehşet bişey...herkese tavsiye ederim JBL GTO-5355 ' i :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
media markt tan 200 e magnat 4 kanallı anfi 150 liraya 30 luk kabinli jbl etti 350 kablo seti 50 lira 400 kendin bağladınmı gümmm gümmmmm gezersin.
gerisi yalan.paran oluncada 150 liraya alpine component kapılara daha ne olsun.

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun bilgiler için sert çıktıysam kusura bakmayın..bir tane daha buldum 300 liraya bakalım..o ilan sadece anfiymiş..