Komple çizik

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Komple çizik

Fotoğrafı ilk mesajıma ekledim. Yapılabilecek uygulamaları önermenizi bekliyorum.

S

screem

Bilgi Girilmemiş

allah belanızı versin dayanamadım napayım sizin gelmişinizi geçmişinizi...um.. battle_Teroriste battle_Escrime

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun, dışarda hafif çizik ya da deformasyonu olan bir araç gördüğüm zaman (özellikle yeni ve siyah ise) içim gidiyor. Sonra da onu yapan muhtemel yaratıklara bir güzel sövüyorum. çekiççç

Bu arada;

sağ ön çamurlukta ufak bir yere rötüş ve lokal boya yaptırmıştım" ismi lazım değil" bir yerde. ֖küzler kaput filminin üzerine bastıra bastıra "sağ ön çamurluk boyanacak" yazmışlar, geçen yıkattığımda farkettim izi çıkmamış güneşin altında bir güzel parlıyor! battle_Teroriste  Kaput filmi olanlara uyarı !

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

screem link' Alıntı:
allah belanızı versin dayanamadım napayım sizin gelmişinizi geçmişinizi...um.. battle_Teroriste battle_Escrime
katılıyorum kardesım ayrıca ek olarak bence boylelerıne cızdıgı parcaları bırer bırer montelemek lazım aılece egıtım aılede baslar buyuguınden kucugune yazık gunah yaaa

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

bunu yapan kişinin  benim gözümde hain bir teröristten farkı yok ş.sizin evladı bunları yapanlar.seneler önce bnm bi arkadaşımın aracına da  terör sempatizanı yazılar yazmışlardı kaputu komple boyatmak zorunda kalmıştı.tekrar çok büyük geçmiş olsun

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste Tepem attı bak akşam akşam  ................................... ֖n kaputa yazdığı kelimeyi alnına kazıyacan bıçakla anlayacak adi herif

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne denir ki bunu yapanlara  31agryyy ևizikleri iyice rötuşlayıp üzerine zımparayla büyük ölçüde kaybolur, serviste yaparlar şayet isterlerse. Yeter ki çizikleri güzelce doldursunlar. Boya yaptırmadan büyük ölçüde kurtarabilirsiniz bana göre.

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun umarım boyatmadan rütuşla bi şekilde düzelir bunu yapanlar insan değil heralde...

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo hocam %99.9 kaplatıcam. 4-5bin tl neyse vericem sürekli bu stresi yaşayıp sürekli boyaya para vereceğime kaplatırım daha iyi.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı çizmiş en son da kaputa imzasını atmış. Çok geçmiş olsun, gerçekten de can sıkıcı bir durum. Bazı çizikler sağlam pasta ile geçebilir gibi geldi bana, öncelikle bunu yapmayı bir deneseniz diyorum.