Komple çizik

S

screem

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Komple çizik

geçmiş olsun janjan benimde sağ kapıda bir imza var seni şu anda en iyi anlayanlardan biriyim böyle yaratıkları direk yok ediceksin laftan anlamazlar ama keşke boyatmasan benim tercihim ben boyatmadım şahsen hani çizmeye gelen olursa acır zaten çizmişler bende çizmeyeyim der diye...

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun kardeşim, ruh hastaları bunlar!!! Bir önerim var, tabi görmek lazım aslında aracın durumunu ancak bulunduğun yerde iyi bir boya kaporta ustası bulabilirsen (gerçekten Usta), aracı boyamadan önce çiziklere rötuş üzerine su zımparası denenebilir. Çoğu usta bu tarz uygulamaları bilmelerine rağmen uğraşmamak adına hemen boyanması lazım diyor.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun bende branda kullanımıyla ilgili tecrübelerimi aktarıyordum. Özelikle küçük çocuklar bilmeden bisiklet vs yaslıyarak arabaya çizdiklerinden bahsetmiştim. Boya koruma, kaput filmi, branda kullanmak gerekliliğini tüm değerli üyelerimize 10 yıldır branda kullanan biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumda bu tür başlıkları gördükçe üzülüyorum, geçmiş olsun sn.janjan. Kaput için birşey diyemem ama hasarın karakteri ne olursa olsun yan tarafı komple boyatmanız maalesef aracınızın değerini düşürecektir.

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tarz olaylar beni deli ediyor ve aşırı sinirlenmeme yol açıyor.Sadece kendi arabama değil birisinin herhangi bir arabaya bunu yapması bile çıldırmama yeter.Bu arada çok geçmiş olsun sn.janjan

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, yapana denk gelmemenizde şans olmuş, Allah korusun o sinirle insan başını kolaylıkla belaya sokabilir.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
öncelikle çok geçmiş olsun

Malatyada var mıdır bilmiyorum ama autoking,sonax,ziebart vs. tarzı bir yer varsa öncelikle oraya gösterin bi aracı derim. tümden boyatmak aracın 2.el fiyatını çok düşürecektir

Evet kesinlikle katılıyorum. Mümkünse ve kurtarma imkanı varsa renkli cila-pasta-çizik kalemi-çok ince rötüş vs her ne tür teknik yöntem varsa kullanmanız. Zira boyatmanız aracın değerini bir hayli düşürecektir.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

janjan cok gecmiş olsun boyatma yerıne rutus yapın derım aracın degerını dusurmemıs olursunuz .bu arac cızme olayı ne mantıkdır hangı ruh halındekı ınsan dıyecem ama tabi denirse bu garıp varlıklara anlamıs degılım .tekrar cok gecmıs olsun

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fotoğraflar geliyor arkadaşlar. Ayrıca yarın servise sonra autoking'e gidecek araç gerçekten çok can sıkıcı bir durum

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

janjan link' Alıntı:
fotoğraflar geliyor arkadaşlar. Ayrıca yarın servise sonra autoking'e gidecek araç gerçekten çok can sıkıcı bir durum
bekliyoruz sn janjan