Komple çizik

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün aracım park halindeyken büyük ihtimal çocuk yaşta birisi arabamın sağ tarafını boydan boya çizmiş ve ön kaputa küfürlü kelimeler yazmış. Görünce beynimden vurulmuşa döndüm adeta. O an yakalasam öldüresiye döverdim kim olursa olsun. Hemen servise gittim bu çiziğin giderilemeyeceğini komple boyanması gerektiğini söylediler. Yarın sabah aracımı bırakacağım ve 3 gün uzak kalacağım. Açıkçası çok soğudum arabadan. Sizce boyatmadan satmam dahamı mantıklı. Yoksa yine boyatmadan komple aracımı kaplatsam mı bilemedim. Fotoğrafları çekip ekleyeceğim.

NOT: Kaputa rutuş yaptırdım. Çünkü o küfürlü kelimelerden dolayı trafikte bana baya gülebilirler :)

Edit: http://imageshack.us/g/703/05122011053.jpg/

Fotoğraflar yukarıda linktedir.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Komple çizik

Geçmiş olsun, bu tarz saldırıları hangi ruh halindeki insanlar yapar, bu insanların dışarıda elini kolunu sallaya sallaya gezmeleri hakmıdır, cevabını bulamadığım sorular. Bence boyatmanız daha iyi olacaktır...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tarz olaylara bir türlü anlam veremiyorum Ender abinin dediği gibi insanlar hangi ruh halinde böyle işlere kalkışıyorlar anlamış değilim.  madd

Başınıza gelen olayı ya küçük bir çocuk oyun olsun diye yapmıştır yada hep konuştuğumuz gibi benim neden böyle bir arabam yok deyip kör cahil bir herif hırsını

sizin arabanızdan almıştır  battle_Teroriste

Sizin adınıza çok üzüldüm, geçmiş olsun  :(

dipp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun dostum. benimde başıma geldi...cahil insafsız insan çok memlekette...

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun öcelikle öncelikle aracınızı boyatmanızı değilde işini bilen bir ustaya kaplatmanızı tavsiye ederim kaplama yapılmış araba boyanmış arabadan daha iyidir

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun dostum,benimde başıma geldi burada paylaşmıştım ,insanın sinir olmaması elde değil  battle_Teroriste battle_Escrime 31agryyy

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun gerçekten aracın başına gelebilecek en can sıkıcı durum...aracınızı lokal olarak boyatın mümkün olan parçalarını zaten istanbul trafiğinde sürtmeler çarpmalar olacaktır..boyadan önce resmini mutlaka çekin ..ve servisten çıkışta işlem dökümünü alın

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun küfürlü kısımları boyatın ama aracı boydan boya boyatmak aracı değerinden düşürür satarken alıcının aracın orjinal halini görmesi daha iyidir. ben de astra g vardı aynı durum bende de oldu ama hiç el sürdürmedim ve o haliyle sattım.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

sn janjan çok geçmiş olsun ben bu tür olaylara neden olanlara şerefsiz diyorum.bu arada resimler mevcutsa görebilirmiyiz.tekrar geçmiş olsun

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cok gecmış olsun..valla boylelerını hakalıyacaksın öldurene kadar dovuceksin..bence boyatın olmuş bır kere allah beterınden korusun