klima yönlendirme tuşundan gelen ses

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç çalıstıgında hava yonlendırme tuslarına bastıgım zaman gelen ses bu arkadaslar; normal mıdır araclarınızda duyuyor musunuz bu sesi?
  cızırtı seklınde bır ses.
  http://youtu.be/3t7Wx1s6iwU

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: klima yönlendirme tuşundan gelen ses

Aynı ses benim araçtada aldığımdan beri var, şirket aracı insignia var aynı şekilde ses ondanda geliyor biraz daha az olarak. Bence normal bir ses zira aracı alalı 1yılı geçti seste artma yada herhangi bir arıza yok. Yazın ses duymadım ben, kışın geliyor sanırım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

normal bır ses ise bile cok rahatız edıcı ve sacma bence

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Araç çalıstıgında hava yonlendırme tuslarına bastıgım zaman gelen ses bu arkadaslar; normal mıdır araclarınızda duyuyor musunuz bu sesi?
   cızırtı seklınde bır ses.
  http://youtu.be/3t7Wx1s6iwU

Bende o vınıltıya yüksek bir gacırtı da ekleniyor genelde, konsol söküleceği için uğraşmak istemedim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ses bende de var :) alıştım artık. Buna ek olarak Torpido kapağından gelen feci bir ses var ona alışmaya çalışıyorum bu aralar.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O zaman normal diyebilir miyiz bu sese? Garanti bitmeden kazanla ilgili degisim falan olucaksa yaptirayim diyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
O zaman normal diyebilir miyiz bu sese? Garanti bitmeden kazanla ilgili degisim falan olucaksa yaptirayim diyorum.

pek bendeki sese benzemiyor servise yolunuz duserse danisin ama kazan degil buyuk ihtimal.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkur ederim arkadaslar normal diye kabul edelim zaten servise gitsekte soyleyecekleri belli ; normal abi bu:)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam ses normal. Hepsinde var. Dediğim gibi insigniada da var. Uğraşmaya ve kafa takmaya değmez bence. Şimdi servise götürseniz yapılacak işlem sonucunda zannetmiyorumki şu anki durumdan daha iyi olsun. Arabanın orasının burasının sökülmeside cabası. Tek sıkıntı bu olsun..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Hocam ses normal. Hepsinde var. Dediğim gibi insigniada da var. Uğraşmaya ve kafa takmaya değmez bence. şimdi servise götürseniz yapılacak işlem sonucunda zannetmiyorumki şu anki durumdan daha iyi olsun. Arabanın orasının burasının sökülmeside cabası. Tek sıkıntı bu olsun..

Bugün arkadasın aracında denedım boyle bır ses gelmıyor, tuşlara basınca vınlama sesı gelıyor bu normal ama vıdeoda 35.sanıyede bu vınlama sesıne eklenen gıcırdama sesı net bir şekılde duyuluyor ıste rahatsız eden bu yanı gıcırdama sesı, ve her basışda gelıyor sınırımı bozdu . Her aracta gelmıyor mu bu ses?