Klima Sıcak Üflemiyor

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Klima Sıcak Üflemiyor

.BURAK. link' Alıntı:
Aynen kardeşim, Hüseyin arkadaşımızın konusuydu. Sen orada nasıl bir işlem yapmıştın? Sökmüş müydün davlumbazı o videodaki şekilde? Yoksa direkt boşluğa mı uygulamıştın silikonu?

davlumbazda boşluk yoktu direkt ortadan siyah silikon yardımıyla yapıştırdım abi orta noktadan. boydan boya sürmedim

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
davlumbazda boşluk yoktu direkt ortadan siyah silikon yardımıyla yapıştırdım abi orta noktadan. boydan boya sürmedim

Maharetli adamsın vesselam :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hazır konu açılmışken bende sorsam sabahları arabayı çalıştırıyorum arka cam ve aynaların rezidansı aktif oluyor sürekli araba ısınınca tekrar çalıştırıyorsun o zaman aktif olmuyor ısınana kadar bekliyorum kapanmıyor da  :mad:

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
hazır konu açılmışken bende sorsam sabahları arabayı çalıştırıyorum arka cam ve aynaların rezidansı aktif oluyor sürekli araba ısınınca tekrar çalıştırıyorsun o zaman aktif olmuyor ısınana kadar bekliyorum kapanmıyor da  :mad:

aynalarda rezistans var mı? benim haberim mi yok? yoksa ön cam ve aynaları gören yan kısmı mı demek istediniz?

ben öyle bir durumla karşılaşmadım ama CONFIG tuşundan incelemenizi öneririm muhtemelen bir özellik aktiftir

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
aynalarda rezistans var mı? benim haberim mi yok? yoksa ön cam ve aynaları gören yan kısmı mı demek istediniz?

ben öyle bir durumla karşılaşmadım ama CONFIG tuşundan incelemenizi öneririm muhtemelen bir özellik aktiftir

Yan aynalarımızda var ısıtma :) Bende yeni öğrendim geçenlerde bir konu vardı eski aracımda olup astramda yok diye oraya yazmıştım meğer varmış düzelttiler :D hatta sabahları çok işe yarıyor arka cam rezistansına basınca oto devreye giriyor... Ama erzurumda farkına varmamış olabilirsin hala otomobilin altında ateş yakman lazım anca işler o soğuğa :D bırrrrr üşüdüm anlatırken :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Yan aynalarımızda var ısıtma :) Bende yeni öğrendim geçenlerde bir konu vardı eski aracımda olup astramda yok diye oraya yazmıştım meğer varmış düzelttiler :D hatta sabahları çok işe yarıyor arka cam rezistansına basınca oto devreye giriyor... Ama erzurumda farkına varmamış olabilirsin hala otomobilin altında ateş yakman lazım anca işler o soğuğa :D bırrrrr üşüdüm anlatırken :D

ben hiç rezistans tuşuna ayna sebebiyle basmamıştım sanırım aynalarım hiç buz ya da buğu olmadı :)
çalışması için ön resiztansa basmak daha mantıklı gelmişti aslında varsa bile (ki varmış) arka olması da ilginç geldi sanırım arkayı göstermesi ile ilgili bir mantık kurulmuş :) bilgilendirme için teşeküür ederim :)

kış inceden geliyor bakalım bu kış neler getirecek hayırlısı olsun. bu sefer daha tecrübeli bir şekilde bekliyorum ya da ben öyle sanıyorum  005hihih

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ön camın sıcaklığını aktif eden tuşun altında rezidans hem arka cam hem aynalar çalıştırın 7-8 dakika sonra sıcacık oluyor aynalar da o tuş neden çalışıyor bilmiyorum