Klima Sıcak Üflemiyor

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Klima Sıcak Üflemiyor

.BURAK. link' Alıntı:
Tabii yaparlar kardeşim, onlar bizim iyiliğimizi isteyen servisler sonuçta :D

Ya ama cidden bu Tarık başkan ve dolayısıyla Odak cidden bir başka. Bundan sonra alacağım araçlarda garantiye ek olarak +10 yıl Tarık Garantisi yaptıracağım, hangi markanın hangi servisinde olursa olsun ona gideceğim :)
İstanbul'a gittiğimde Tarık Bey'in yanına mutlaka uğrayacağım :) Adam efsane oldu :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
İstanbul'a gittiğimde Tarık Bey'in yanına mutlaka uğrayacağım :) Adam efsane oldu :D

Adına fan sayfası falan açmak lazım, ileride alır yürür :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
İsini seven yardimci olmaktan zevk duyan bi arkadas tarik.
Ben dahil tanisan cogu arkadas memnun.
Haa gecen bi ara konusuda vardi memnun olan var yargisiz infaz edende var.
Simdi memnunuz dersek bi gurup cikip adami kolluyorsunuzda der.
Onun icin ben bisey demiyorum söz burakta.  002tuhaff

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
İsini seven yardimci olmaktan zevk duyan bi arkadas tarik.
Ben dahil tanisan cogu arkadas memnun.
Haa gecen bi ara konusuda vardi memnun olan var yargisiz infaz edende var.
Simdi memnunuz dersek bi gurup cikip adami kolluyorsunuzda der.
Onun icin ben bisey demiyorum söz burakta.  002tuhaff

Abim dediğin gibi herkesin deneyimi farklı oluyor. Sıkıntı yaşayan insanlar da illa ki olmuştur, bir şey diyemeyiz tabii; ama bir servisten memnun kalınmadığında çözüm çok basit; gidip başka bir servis bulmak. Buraya gelip yaşadığı sıkıntıları anlattıktan sonra mevzuyu uzatan arkadaşları açıkçası anlamıyorum. Sonrasında bizler de memnuniyet belirtince dediğin gibi adam kolluyormuş pozisyonuna geliyoruz. Elbette herkes memnun kalacak diye bir şey yok; ama diyorum ya çözüm buraya sayfalar dolusu yazı yazmak değil, servis değiştirmek.

Ben mesela bana daha yakın diye 15,000 & 30,000 bakımları ile garantiden yapılan birkaç işlemi Opel Gerçek'te yaptırmıştım; ancak son 1-2 gittiğimde hoş olmayan davranışlarla karşılaşınca hemen servisi değiştirdim. O noktada sayfalarca yazı yazsam ne olur yazmasam ne olur. Belki de o anda benim sıkıntı yaşadığım konularda Gerçek'ten memnun insanlar vardı, diyorum ya kişisel bir deneyim bu.

֖zetle, Tarık abi bence bir şans İstanbul'da yaşayanlar için. Bu tarz forumların varlığı da Tarık abi için bir şans. Aracına gözü gibi bakan, sürekli sağı solu kurcalayan adamların tespit ettikleri sorunları ona aktarması bence bulunmaz bir bilgi hazinesi. Dolayısıyla karşılıklı memnuniyetimizin devamına duacı olmaktan başka bir şey yapmıyoruz, herhangi bir çıkarımız da yok kimseden :)

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Klima Sıcak Üflemiyor

.BURAK. link' Alıntı:
Cumartesi günü aracımı sabah 10:00 gibi servise bırakıp öğlen 14:00'da teslim aldım.

Kaloriferde çok şükür bir sıkıntıya rastlanmadı, yine de yazılımı revize edildi. Şu an hiçbir sıkıntısı yok. Üstüne araçta yapılması gereken birkaç iş (davlumbaz izolasyonu, birtakım kontroller) vardı, onlar da halledildi. Üstüne leş gibi bıraktığım araç pırıl pırıl bana teslim edildi. Bütün bunların aracın sanki garantisi varmış gibi yapılması bambaşka bir şey zaten.

Kısaca; hakkın ödenmez Tarık başkan, teşekkür ederim her şey için. Sen neredeysen en iyi servis orasıdır :)
Aracimi aldigimdan beri en cok istedigim sey davlumbaz izolasyonu, cunku makyajli kasada keçe ve poliuretan parcalari calmislar. Acaba davlumbaz izolasyonu derken hangi islemleri yaptilar söylebilir misiniz?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Aracimi aldigimdan beri en cok istedigim sey davlumbaz izolasyonu, cunku makyajli kasada keçe ve poliuretan parcalari calmislar. Acaba davlumbaz izolasyonu derken hangi islemleri yaptilar söylebilir misiniz?

malesef bende buna şaşırmıştım.

Burakcım eğer ayrıntısını biliyorsan konuyu açar mısın garanti bitmeden bir ziyaret daha yapayım. kovacaklar yakında :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:

ozgun88 link' Alıntı:
malesef bende buna şaşırmıştım.

Burakcım eğer ayrıntısını biliyorsan konuyu açar mısın garanti bitmeden bir ziyaret daha yapayım. kovacaklar yakında :D

Benim araç makyajsız kasa ve davlumbazlarda keçe var; ama özellikle 120 km/h üstü hızlarda çok tıkırtı duyuyordum o bölgeden. Yapılan işlemlerin detayına vakıf değilim ne yazık ki.

Şikayetlerimi söyleyince Tarık başkan teşhisi koydu sağ olsun. Şu an davlumbazın üst kısmında çamurluğun arkasına denk gelen kısımdaki oynak yer artık oynamıyor (yanlış hatırlamıyorsam daha evvelden senin de dahil olduğun bir konu vardı forumda Hakancım, çift taraflı bant ile iç kısımdaki oynaklığın yok edildiği, bir arkadaş anlatmıştı) ve ses duymamaya başladım. Asıl testi hafta sonu Ankara'ya giderken yapacağım.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burakcım muhtemelen dediğin olay davlumbazların orta noktasında zamanla gevşeme oluyor ve olduktan sonra belirli bir hızdan sonra tık tık tık diye vuruyor. buraya siyah silikonla küçük bir müdehale yapıp olayı çözmüştüm bende :) teşhisi Hüseyin koymuştu.
eğer yüksek süratte ses geliyorsa 2 sebebi var sinyal kabloları ve davlumbaz (2.yi çoğu servis bilmiyor)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Burakcım muhtemelen dediğin olay davlumbazların orta noktasında zamanla gevşeme oluyor ve olduktan sonra belirli bir hızdan sonra tık tık tık diye vuruyor. buraya siyah silikonla küçük bir müdehale yapıp olayı çözmüştüm bende :) teşhisi Hüseyin koymuştu.
eğer yüksek süratte ses geliyorsa 2 sebebi var sinyal kabloları ve davlumbaz (2.yi çoğu servis bilmiyor)

Aynen kardeşim, Hüseyin arkadaşımızın konusuydu. Sen orada nasıl bir işlem yapmıştın? Sökmüş müydün davlumbazı o videodaki şekilde? Yoksa direkt boşluğa mı uygulamıştın silikonu?