Klima Sıcak Üflemiyor

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Klima Sıcak Üflemiyor

BÜLENT link' Alıntı:
Haci bu yazini kopyalayip faceden gonderiyorum saygilar.

ray55 link' Alıntı:
desene facebokta kıyamet kopacak:)))
burda gülmekten kıyamet kopacak 011zaa 005hihih :D general_hehe

Bülent başkan yine yaptı kilometreciliğini, şimdi de bizi sıfırlamaya yemin etmiş :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Donanımda son nokta olur, zirvede de bırakmak lazım :)

Abi şimdi dikkat ettim de yazılışı da güzel. CorumHeaterPack. Koltuk, bacak, el, kol, dirsek, ağız, yüz ısıtıcı. Özel siparişle geldi, Türkiye'de eşi yok :)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Bülent başkan yine yaptı kilometreciliğini, şimdi de bizi sıfırlamaya yemin etmiş :)

desene sıfır kilometre olacaksın:))))

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

.BURAK. link' Alıntı:
:D Abi bir memleket düşün ki o kadar yıldır ünlü yapabildikleri tek şeyler; un, kalorifer ve leblebi. Daha da bir şey demeye gerek yok herhalde :) Neyse bir tane de ben edineyim, satarken Sport + Stil + CorumHeaterPack falan diye okuturum.
hahahaha :D :D

CorumHeaterPack (Özel Siparişle getirtildi) :D :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
hahahaha :D :D

CorumHeaterPack (Özel Siparişle getirtildi) :D :D

6 ay bekledim, TR'de sadece 2 tane, vs. :)

Bu arada araba bu sabah normale döndü, şu an cayır cayır üfürüyor :) CorumHeaterPack'i duyunca bir tırstı herhalde.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Abi şimdi dikkat ettim de yazılışı da güzel. CorumHeaterPack. Koltuk, bacak, el, kol, dirsek, ağız, yüz ısıtıcı. Özel siparişle geldi, Türkiye'de eşi yok :)
Abi geçmiş olsun , bence kaçırmadan bu ismin patentini al , satış patlamaları seni bekler :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Abi geçmiş olsun , bence kaçırmadan bu ismin patentini al , satış patlamaları seni bekler :D

Sağ olasın Erel'im. Patenti alıp bir de premium bir markaya bunu yedirirsek tamamdır :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cumartesi günü aracımı sabah 10:00 gibi servise bırakıp öğlen 14:00'da teslim aldım.

Kaloriferde çok şükür bir sıkıntıya rastlanmadı, yine de yazılımı revize edildi. Şu an hiçbir sıkıntısı yok. Üstüne araçta yapılması gereken birkaç iş (davlumbaz izolasyonu, birtakım kontroller) vardı, onlar da halledildi. Üstüne leş gibi bıraktığım araç pırıl pırıl bana teslim edildi. Bütün bunların aracın sanki garantisi varmış gibi yapılması bambaşka bir şey zaten.

Kısaca; hakkın ödenmez Tarık başkan, teşekkür ederim her şey için. Sen neredeysen en iyi servis orasıdır :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

.BURAK. link' Alıntı:
Cumartesi günü aracımı sabah 10:00 gibi servise bırakıp öğlen 14:00'da teslim aldım.

Kaloriferde çok şükür bir sıkıntıya rastlanmadı, yine de yazılımı revize edildi. Şu an hiçbir sıkıntısı yok. Üstüne araçta yapılması gereken birkaç iş (davlumbaz izolasyonu, birtakım kontroller) vardı, onlar da halledildi. Üstüne leş gibi bıraktığım araç pırıl pırıl bana teslim edildi. Bütün bunların aracın sanki garantisi varmış gibi yapılması bambaşka bir şey zaten.

Kısaca; hakkın ödenmez Tarık başkan, teşekkür ederim her şey için. Sen neredeysen en iyi servis orasıdır :)
Davlumbaz izolasyonu için herhangi bir ücret talep etmemeleri iyi niyet çerçevesinde mi abi? :) Mesela Ankara'daki servislere götürsem benimkine de ücretsiz yaparlar mı? (zannetmiyorum ama) :D

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Davlumbaz izolasyonu için herhangi bir ücret talep etmemeleri iyi niyet çerçevesinde mi abi? :) Mesela Ankara'daki servislere götürsem benimkine de ücretsiz yaparlar mı? (zannetmiyorum ama) :D

Tabii yaparlar kardeşim, onlar bizim iyiliğimizi isteyen servisler sonuçta :D

Ya ama cidden bu Tarık başkan ve dolayısıyla Odak cidden bir başka. Bundan sonra alacağım araçlarda garantiye ek olarak +10 yıl Tarık Garantisi yaptıracağım, hangi markanın hangi servisinde olursa olsun ona gideceğim :)