KIZLAR mı? ERKEKLER mi? severken kim daha çok açı cektiriyor?????

KIZLAR mı? ERKEKLER mi? severlen kim daha çok açı cektiriyor

• kızlar

Oy: 39 62.9%
  • erkekler

Oy: 23 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    62

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin Gibi Samet Abi Tecrübe Ediniliyo Ona Göre Hareket Edicez Artık...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
En cok aciyi kizin abileri ve babasi cektirir valla :)

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Erkek sürekli alttan alan taraf olur. Sürekli alttan alır,bayanda trip yapar,küser,gider,konuşmak istemez.
Erkek yine alttan alır,sonra erkek bir gün patlayınca erkek suçlu olur.

Acı çektiren her zaman bayanlar olur.

Konuyu hortlattım sanki ama,yaram var n'apayım.:(

Daha 16 yasinda ne bu karamsarlik boyle? Benden sana abi tavsiyesi. Kacani kovalarlar, bunu hic unutma. Eger pesinden kosulmasini istiyorsan kacan taraf sen ol. Test edildi,onaylandi ;)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanında çok acı çektiğim için artık neyin ne olduğunu anladım ve ben çektiriyorum.:) Biri gider, biri gelir benim için ondan öncede vardım ondan sonrada var olabilirim. Zaten çok seviyorsa her iki tarafta acı çektirmeye kıyamazki...

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Daha 16 yasinda ne bu karamsarlik boyle? Benden sana abi tavsiyesi. Kacani kovalarlar, bunu hic unutma. Eger pesinden kosulmasini istiyorsan kacan taraf sen ol. Test edildi,onaylandi ;)

Kaçsamda kovalanmıyorum vallahi abi ya,öyle birisine tutuldum ki,o da alıştı bana normal hâlime,kaçan taraf olunca işler kötüye gidiyor.:/

Aslında O'da bilerek yapmıyor,şu an mecbur olduğumuz için böyle davranıyoruz yani olay farklı o yüzden karışık bir durum.:/

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu güne bu gün efsane laflar erkeklerden çıkmadır. Şöyle örnekliyim.

YA BENİMSİN YADA TOPRAĞIN.

İşin şakası bir yana kızlar gibime geliyor ama insanlık dışı limit taş kalpli kızlar gördüm çok gördüm.

sasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence erkekler acı çektirir çünkü bayanların ruh halleri erkeklerinkinden farklı , bayanlar daha dayanıksız inanmayan varsa Issız Adamı tekrar seyretsin orda görür kim daha cok acı çektiriyor : )

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
bence erkekler acэ зektirir зьnkь bayanlarэn ruh halleri erkeklerinkinden farklэ , bayanlar daha dayanэksэz inanmayan varsa Issэz Adamэ tekrar seyretsin orda gцrьr kim daha cok acэ зektiriyor : )
O anca filmlerde oluyor.... Sen kac kere ayrildigi sevgilisi icin siirler yazan bayan gordun ????

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya bak yahu :D En başından bu konuya girmemiştim ama madem hortlamış bir elde ben atayım :D aptal olan acı çeker :D:D kızı erkeği yok bu işin . Aşk bence bir oyun Kann'ın dediği gibi kaçan kovalanır vs. tarzında kuralları vardır. oyunu iyi oynayan kazanır diğeri acı çeker :D ben oy vermiyorum bu yüzden :D