KIZLAR mı? ERKEKLER mi? severken kim daha çok açı cektiriyor?????

KIZLAR mı? ERKEKLER mi? severlen kim daha çok açı cektiriyor

• kızlar

Oy: 39 62.9%
  • erkekler

Oy: 23 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    62

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin dozunu ayarladıktan sonra ki erkeklerin çapkınlık olaylarına bakarsak tabikide ERKEKLER:D:D:D

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
yanlış oy verdim yaw :S :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin ehli, kendini tanıyan ve kendine hükmetmesini iyi bilen bir erkeğin yanına hiçbir bayan yaklaşamaz bu konuda:)...

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ask icin yapabilecegin her seyi yaptigina inaniyorsan ve buna ragmen hala yalnizsan, üzülme. Gaiden zaten gitmeyi kafasina koymustur ve yaptiklarin onun dudaginda hafif bir gulumseme yaratmaktan baska hicbir ise yaramayacktir.
Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazirdir. Hani agzinla kus tutsan Bu kusun kanadi neden beyaz degil? diye bir soruyla bile karsilasabilirsin..Yaptiklarinla degil yapmadiklarinla yargilanirsin her zaman. Iyi halin cezanda indirim saglamaz.
Sen, Ama senin icin sunu yaptim derken o, sunu yapmadin diye cevap verecektir. Ve ne soylesen karsiliginda mutlaka baska bir iddiayla karsilasacaksindir. Uzulme, sen aski yasanmasi gerektigi gibi yasadin.Ozledin, ictin, agladin, guldun, sarkilar soyledin, dusundun,siirler yazdin. Peki o ne yapti deme artık.Sen askini doya doya yasarken o engeller koyduysa bu onun kalpsizliği.. Her acı hayatın kendisi gibi gelir gecer...bir teselli bulunur elbet...belki de bulmuşsundur...

Paylaşmak İstedim Abilerim Sanki Beni Anlatıo Aynısını Yaşamış Gibiyim ottan b.ktan nedenlerden offfffffff offffffffff :'(

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Erkek sürekli alttan alan taraf olur. Sürekli alttan alır,bayanda trip yapar,küser,gider,konuşmak istemez.
Erkek yine alttan alır,sonra erkek bir gün patlayınca erkek suçlu olur.

Acı çektiren her zaman bayanlar olur.

Konuyu hortlattım sanki ama,yaram var n'apayım.:(

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak Katılıyorum Sana Arkandayım Aynen Dediğin Gibi Altan Alıyoruz Patladığımız Zamanda Biz Suçlu Oluyoruz