Kimse Alınmasın Kimse Darılmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seker biliyorum ben orayi, acaba baska selaledemi var diye düsünmüstüm.:D

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Gelirler bizden çok gezerler tozarlar bizden çok imkandan yararlanırlar bizi beyenmezler yolları beyenmezler arabalara külüstür derler geldilerimide 3 ay çıkmazlar avrupada bunların yüzüne bakmazlar....

kardeşim elinin yorulduğuna değmez emin ol hiç muhattap bile olmaya gerek yok insanlığını kaybetmiş kişilerden ne beklenirki....

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim elinin yorulduğuna değmez emin ol hiç muhattap bile olmaya gerek yok insanlığını kaybetmiş kişilerden ne beklenirki....
Doğru kardeş biz vatan millet konuşuruz biz nerdeyiz bunlar nerde ya hiç kalmamış hiç.......Söyleyecek laf bulamıyorum:mad::mad:

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen bende ankaradan ürgüp'e gitmek için yola çıktım ankarayı bilen arkadaşlar eskişehir gölbaşı arasındaki otobanı bilirler.orası 4 şerittir ben 3 üncü şeritten 110 la gidiyorum arkama bi tane bmw yaklaştı sellektör yapıp duruyor sonra solumdaki şeritten fıladı birde el kol hareketi filan yapıyor (sol iki şeritte bom boş) bende biraz peşine takıldım selektör yapıp duruyorum sonra plakaya baktım gurbetçi(sözüm meclisten dışarı)dedim boşver ne hali varsa görsün...
+ Bu olayın aynını, 2 kez ayrı zamanlarda yaşadım.Yapacak bişey yok maalesef.Ya gülüp geçeceksin,ya da üzüntü verici olaylar yaşanacak.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi günü aynı şeyi yaşadım 530d aralara giriyot makas atıyo manyak manyak hareketler yapıyo gidiyor sol şeritteki renoyu kadlıram sıfır solladı renocu düdüğe asılınca el çıkartır kol çıkarır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...