Kimse Alınmasın Kimse Darılmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ööööldürecem en sonunda seni Emrahh...sen yazma bu konuya bişey :D yok farzet böyle bir konu yiiivvrrımm...:Dtakıldın kaldın..zorla bişeyler arıyorsun döverim :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelecem gelecem bak söz verdin.kekler senden soguk, sicak, icecekler benden:D

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam semih bey siz 5. insan muamelesi gorun bende 2. insan ben halimden memnunum!
tamam siz turkiyede calisin turkiye icin calisin beni ilgilendirmez !!! turkiye kazansin siz kazanin :)
Bilader sen onların ekmeni yiye yiye onlara benzemeye başlamışın sen gel buraya bi adamlık ören önce daha Türkiye YAzamıyorsun ne Adamlar gördüm üstünde elbise yok ne elbiseler gördüm içinde ADamyok
İşte Türkiyede Böyle Bir Şey Sen Türkiyeye gelipte boşuna uçak parası verme senin çigerine çektiğin hava zarar :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Türkiye İçin

turk-bayragi-ve-ataturk_Resimleri.jpg

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parise gittim ve tek gerçek trafiği ve sokakları istanbuldan farksız.

yanyana 2 kişi yurunemeyecek kaldırımlar var. ben yolda yuruyorum arac gelince kaldırıma sıkışıyordum. ç.k kadar kaldırımlarını bizzat gördüm. böyle şeyler her ulkede var. gelip memleketimize b.k atmak yakışı kalmaz.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelirler bizden çok gezerler tozarlar bizden çok imkandan yararlanırlar bizi beyenmezler yolları beyenmezler arabalara külüstür derler geldilerimide 3 ay çıkmazlar avrupada bunların yüzüne bakmazlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...