Kezzapçı yakalandı

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde mini etekli oldukları gerekçesiyle 2 kız öğrenciye şırıngayla asit olduğu sanılan bir sıvı sıkan, daha sonra da 2’si hemşire 3 kadına benzer saldırı yapan bir kişi yakalandı. Saldırganın üzerinde 2 adet şırınga çıktı.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=9812&rid=2
Saldırganın bu seferki kurbanları kot pantalonlu. Atatürk Bulvarı’nda bu sabah 09.30'da meydana gelen olayda, 17 yaşındaki İ.K. ve yaşıtı E.Ş. şırıngalı saldırıya uğradı. Şırıngayla sıkılan sıvı İ.K.’nın montuna, E.Ş.’nin ise pantalonuna isabet etti. Saldırıya uğrayan 2 kız, Tarsus Devlet Hastanesi’ne götürüldü.
SALDIRGAN YAKALANDI
Tarsus’ta pazartesi gününden bu yana 7 kişiye şırıngalı saldırıda bulunan 28 yaşındaki D.K., MOBESE kamerasıyla yapılan takiple yakalandı. Gerçekleştirdiği saldırılarla Türkiye’nin gündemine oturan zanlının yakalanması için Tarsus Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı olağanüstü önlem bugün sonuç verdi. Kadın sivil polislerin ‘tuzak’ olarak devriye gezdiği bölgede bugün sabah 2 kız öğrencinin saldırıya uğraması üzerine bölgeyi ablukaya alan polis, MOBESE kamerasından Langen Bulvarı’ndaki Yeşilyurt Apartmanı’na girdiği saptanan saldırgan, burada üzerindeki bir şırınga ile kıskıvrak yakalandı.
28 yaşındaki 1.90 metre boyundaki D.K., ifadesi için Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Bereli ve sakalsız olan ve daha önce saldırıya uğrayan kızların verdiği eşkale de uyan D.K.’ın, saldırıları neden gerçekleştirdiği araştırılıyor.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi olmuş anlaşılacağı gibi piskopat birinden başka bişey yanlış hareketlerinden başka bişey değilmiş...Bide anlamadığım olay şu niye adlarının baş harflerini yazarlar acaba tam adını versede reklam olsa şerefsiz her yerde tanınsa insan içine çıkamasa...

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle şerefsizler huzur bırakmıyorlar memlekette.Gelde linç etme.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trt de izledim bnde yakalandını örendim ama az ceza alır bence bu :mad:

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelde linç etme bence o zaman bunu gerçekleştirenlerden ne farkımız kalır.
Yakalanmışlar umarım gerekli cezayı alırlar.

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence şiringa Ile Attiği Sulfirik Asiti Bu Arkadaşin Munasip Yerlerine Fişkirtacaksin

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi adını verse nolucak bu sıpastikler çekinmez ki insan arasına çıkmaktan hatta çıktıktan sonra devamda ederler yazık ya allah sabır versin türk halkına

S

sarı şeker

Bilgi Girilmemiş
zihniyet önemli.onlar çete gibidirler bence.devamı gelir.Allah beni korusun,ben de tarsus ta yaşıyorum çünkü...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
şereefsizi yakalmışlar sonunda allaha şükür ya !!!!!!!

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zihniyet önemli.onlar çete gibidirler bence.devamı gelir.Allah beni korusun,ben de tarsus ta yaşıyorum çünkü...
aman dikkat edin kendinize onların yakalanması önemli değil o zihniyette olan insanlara örnek teşkil eder böyleleri.