kendinden çakar ledli sis farı corsa???

desperado215

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.polatsigortacilik.com
İyi forumlar arkadaşlar.
eklentide bulunan fotoğraftaki benim araç 2005 model makyajlı.
sizlere sorum şu olacak
Kendinden Çakarlı Led
diye bir led lamba yapmışlar kendi içerisinde modülü. bundan almayı düşünüyorum benim aracın hem sağ sonradanda benim aktif ettiğim sol sis farı var iki far için uygulamayı düşünüyorum. hem sislerin aşırı yanması karşıdaki kişiyi rahatsız ediyor. ondan kurtulmuş olurum. acaba kırmızı renkteki bu led yeterli tatmin edici ışık verir mi? bide led kırmızı, kırmızı reflektör içine koyulacak. deneyen kullanan var mı yardımcı olabilir mi

Ekli dosyalar

• 2013-10-13 18.06.36.jpg
    2013-10-13 18.06.36.jpg
    19.5 KB · Görüntüleme: 31

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buna benzer bir şeyi arkadaşım denedi fakat araçta arıza ışığı yakıyor ve daha sonra yanmıyor.Bazen yanıyor kafasına göre hareketlerler yapıyor.Ama araçlarınız aynı değil.Bende arka 2 sis farına yaptırdım.birinde zaten duyu var ampül var ama bağlı değil.ortaya modüle gibi birşey taktılar şiddetini ayarlayabilmek için.Bazen ekranda arka sis farı yazıyor bazen yazmıyor ama çok nadir hata veriyor.sıkıntılı uygulamalar :D

desperado215

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.polatsigortacilik.com
arıza ışığı yakacağını hiç sanmıyorum çünkü ben bi kaç led uygulaması yaptım. sizce ışık tatmin edicimiydi benim için önemli olan bu arıza ışığını direnç ile söndürürüz sorun değil

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza ışığı yakacağını hiç sanmıyorum çünkü ben bi kaç led uygulaması yaptım. sizce ışık tatmin edicimiydi benim için önemli olan bu arıza ışığını direnç ile söndürürüz sorun değil

İdare eder diyim.