Kendi Cilalı Köpük Makinam 5 TL :) hadi buyrun :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan anneme çiçekleri için almıştım havasını iyi pompaladınmı baya tazzikli su atıyor.Tabi ben sadece suyla denemiştim köpükte nasıldır bilemem.Güzel tarafı tetik mekanizması kilitli.BAsıp ileri ittiğinizde kilitleniyor sürekli basmak zorunda kalmıyorsunuz.Tahminimce arabanın arkasından öne kadar köpük fışkırtıyor olması lazım.Bu ürün ayrıca bir çok yerde satılıyor.Zirai ürün satan yerlerde marketlerin bazılarında yapı marketlerde v.s.İnternette alışveriş etmeyi sevmeyenler için söyledim bunu :)

Peki aracı köpüklemek için tamamını sıkıyormusunuz ne kadarı bir aracı köpüklemeye yetiyor içine koyduğunuz maddenin?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi denedım 1.5 lıtre arabaya tam yetti :) 2 kapak ta cilalı şampuan koydum ıcıne :)

Son düzenleme:

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Çok güzel , hoşuma gitti ben de alabilirim... ama sadece su ile ön durulama ve köpük sonrası durulama için yeterli oluyor mu ve kirleri çıkartıyor mu?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok güzel , hoşuma gitti ben de alabilirim... ama sadece su ile ön durulama ve köpük sonrası durulama için yeterli oluyor mu ve kirleri çıkartıyor mu?

Üstadım aslında benim hoşuma giden kısmı köpükleri güzelce yayması çok hoşuma gitti ya...

Baktık çıkmıyor sünger ile silinebilir diye düşünüyorum sen ne dersin ;)

Kemalyanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.GencMekan.com
Üstadım aslında benim hoşuma giden kısmı köpükleri güzelce yayması çok hoşuma gitti ya...

Baktık çıkmıyor sünger ile silinebilir diye düşünüyorum sen ne dersin ;)

Kolaylık açısından diyorum Nadir Bey , oto yıkamalarda o tazyikli su kirleri temizlemeye yetiyor acaba bunun tazyiki ona yeter mi ? ve köpüğü siz neyle yapacaksınız, ne kullanıyorsunuz Nadir Bey?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşın videosunda baya tanzik veriyor. Ama benim bu ürünü almam da amaç içine tiner koyacağım :D ama aracı köpürtme amacına hizmet eder sanırım. Baya bir basınç veriyor sanki.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanışlı bir ürüne benziyor. Sepete ekledim başka alacağım ürünler olduğu zaman tek kargo ile sipariş veririm. Şimdi büyük ihtimal kendi fiyatı kadar da kargo fiyatı tutacaktır.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolaylık açısından diyorum Nadir Bey , oto yıkamalarda o tazyikli su kirleri temizlemeye yetiyor acaba bunun tazyiki ona yeter mi ? ve köpüğü siz neyle yapacaksınız, ne kullanıyorsunuz Nadir Bey?

ben bu urunu benzınlıklerdekı tazyıklı yıkama makınalarında kullanıyorum cilalı oto şampuanınızın kalıtesıne baglı olarak belkı hıç sunger veya mıkrofober eldıvenle kopugu yaymadan kirleriniz akıp gidebilir ;) ben orta duzeyde bir cilalı oto şampuanı kullanıyorum bu yuzden tazyikli su ile durulamadan once bel altını (asfalt lekeleri katılaşmış çamurları) mikrofiber eldıvenle nazıkce ovarak kopugu yayar gibi yapıyorum aracımı en az cızıkle yıkayabılmek ıcın ve işe de yarıyor ;)
Ama şu an elımdekı cilalı oto şampuanım bitince kaliteli bir ürüne geçecegim emınım onda sadece durulama yeterli olacaktır ;)
önceki yorumlarda bi arkadasımızın da dedıgı gibi ılık su konulup o sekılde de kullanılabilinir kirleriniz daha cabuk çözünür ;)
Not= Bu urunu kullanmamdaki tek amaç , aracıma fırca vurmadıgımdan ve benzınlıklerdekı cilalı oto yıkama otomatı adı altındaki makinaların içinde sadece sirke ve bulaşık deterjanı bulundugu içindir ;)