Kendi Cilalı Köpük Makinam 5 TL :) hadi buyrun :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süpermiş hemen birtane de ben bulayım sevdim makinayı :D galiba ucundaki vida sayesinde ayar da yapabiliyoruz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Süper olmuş bende bir tane bu zımbırtıdan alayım da araçta dursun sıkıldıkça yıkarım :D

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk önce evde denemek lazım, malum öğrenci evi:) Ama mantık süper, benzinlikte sorarlarsa arabamı böcek sardı dersin :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İlk önce evde denemek lazım, malum öğrenci evi:) Ama mantık süper, benzinlikte sorarlarsa arabamı böcek sardı dersin :)

Ahmet şimdi netten baktım da arkadaşın paylaşmış olduğu ürün Denizli den Türkiye ye sunuluyor artık siparişleri sen tedarik edersin ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süpermiş hemen birtane de ben bulayım sevdim makinayı :D galiba ucundaki vida sayesinde ayar da yapabiliyoruz

Valla bende sevdim abi gonul rahatlıgıyla yıkıyorum :) evet ucundaki zımbırtı ıle direkt veya genıs bı alana fıskırtabılıyorsunuz :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper olmuş bende bir tane bu zımbırtıdan alayım da araçta dursun sıkıldıkça yıkarım :D

Valla abi sizlerede kolaylık saglayabildiysem ne mutlu bana :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olcay ben çok beğendim sadece araç için işte ne bilim pir parça filan temizlemek için içine tiner konduğun da sanırım onu da rahat bir şekilde püskürtür diye düşünüyorum. Arcın belli başlı yerlerini temizlemek adına çok işe yarar bir malzeme kısa zaman içinde alırım ben bu zımbırtıdan :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya :D ogrencı evı kırlenıyo falan bitlenmeye yakın temızlıyorum :D
Şaka maka bu yıl gene ıyıyım 2 yıldır bulaşıklarımın arasında hamam boceklerımı ararsnız hersey vardı bi ara inceleme altına alınacak dıye korkuyordum :D en son butun esyalarımı cope atmıstım :D bu yıl bi tava bi tencere 2 tabak 2 catal 2 kasık 1 bıcak tamamdır :D mutfak temız bende rahatım :)

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel bır calısma fırcaya cızıge son suyu doldur sık köpüğü durula ...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay ben çok beğendim sadece araç için işte ne bilim pir parça filan temizlemek için içine tiner konduğun da sanırım onu da rahat bir şekilde püskürtür diye düşünüyorum. Arcın belli başlı yerlerini temizlemek adına çok işe yarar bir malzeme kısa zaman içinde alırım ben bu zımbırtıdan :)

Abi yanlız yapı marketlerde 15 tl ye falan aynı markası ben kdv dahıl 6 tl ye aldım internetten aman dıkkat edın fazla para odemeyın ;)