Kendi Cilalı Köpük Makinam 5 TL :) hadi buyrun :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bugun itibariyle kargom elıme ulastı ve 5 tl ye kendi köpük makinama kavuşmuş oldum test ettim denedim cok süper birşey :) herkese oneririm :) Hava yagmurlu oldugundan dolayı ürünümü evde denedim fakat oldukça etkiliye benziyor :) Videomu şu anda yüklüyorum en kısa zamanda paylaşıcam :)
NOT: Ürün zirai ilaçlamada kullanılan pompalı 2 lt kap tır :)
İSTE VİDEO :)
http://startcut.com/player/video/7bf13d00485111e2a5d914dae9ef68f9

NOT :Ev ögrenci evidir o yuzden biraz dagınıktır kusruma bakmayınız :D

Ürünün linkini yogun istek uzerıne paylasıyorum hiçbir ticari amaç içermemektedir ;)

http://www.hepsiburada.com/liste/ga...productId=hrbtkkb8j00155555&categoryId=465426

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Öncelikle hayırlı olsun Olcay resim filan eklese idin merakımız geçerdi :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2lt bidon yetmez ki en az 10lt lazım bence

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze teşekkurlerimi sunarum...
Videoyu sonunda ekledim iyi seyirler :)

Son düzenleme:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet abilerim arkadaslarım :) bıraz once kız arkasımı okula bıraktım bende bi imza atıp geldım, dogru benzınlıge cektım arabamı :D herkes deliymişim gibi baktı ama umrumda degil :) (Ispartada hava yagmurlu ve zaten heryer karanlık oldugu için)
Ustu kapalı bi yıkama alanında 1,5 litre su ile cilalı oto şampuanımı karıştırdım ve iyice çalkaladıktan sonra var gücümle hava pompaladım :) ilk once aracımı tazyıklı su ile duruladım daha sonra cilalı köpügümden sıktım ürün gayet başarılı bir şekilde kullanılabiliniyor 1.5 litre butun arabamı köpüklemeye yetti :) daha sonra çıkmayan kirlerimin üzerinden mikrofiber eldivenım vasıtası ile geçtim :) ve tazyikli su ile tekrardan duruladım aracımı ıyıce kuruladıktan sonra benzınlıkten bir çıktım ki :D bir bmw onumdekı cukurtan gecerek butun arabamı camur içinde bıraktı :) ee olacagı bellıydı zaten ama olsun ben zevk alarak kirlenecegini bile bile temizledim o bana yeter :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
...............

NOT :Ev ögrenci evidir o yuzden biraz dagınıktır kusruma bakmayınız :D

İyi ki bekara/öğrenciye ev vermiyorum :maden:.

Pratik bir çözüm olarak güzel düşünülmüş. Yanlız her şey iyi güzel de kullandığın bulaşık deterjanının içeriği önemlidir (hatta bana kalırsa gereksizdir).

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi ki bekara/öğrenciye ev vermiyorum :maden:.

Pratik bir çözüm olarak güzel düşünülmüş. Yanlız her şey iyi güzel de kullandığın bulaşık deterjanının içeriği önemlidir (hatta bana kalırsa gereksizdir).

bulaşık detarjanı kullanmıyorum Savaş abi cilalı oto şampuanı aldım onu kullanıyorum :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bulaşık detarjanı kullanmıyorum Savaş abi cilalı oto şampuanı aldım onu kullanıyorum :)

Pardon, video açılırken ilk konuşmalar net değildi, ilk kısmı bir kaç kere izleyince yıkamacıların kullandığını anladım.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon, video açılırken ilk konuşmalar net değildi, ilk kısmı bir kaç kere izleyince yıkamacıların kullandığını anladım.

sesim pek seçilemiyor ve konuamalarım anlasılmıyor biliyorum :) asıl siz kusra bakmayın 2. dönem geç ama diksiyon kursuna yazılacagım umarım duzelır :)