Kendi Cilalı Köpük Makinam 5 TL :) hadi buyrun :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cilalı olan köpürmez....tavsiye ben geçenlerde netten aldım. cilalı olanından daha yıkamadım ama yıkayan kişilerin yorumları olumlu idi. İstersem adres ekleye bilirim.
İyi olur şuan sadece cilalı şampuanım var. gerçi bugün yıkattım arabayı ama kendimde yıkadığımda ihtiyacım olacak köpüğe...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cilalı veya cılasız sampuanların temizlemesi için kopurmesı gerekmemektedır , onemlı olan su ile hazırladıgınız karısımın yuzeye güzelce yayılmasıdır , köpük olmasa dahi hazırladıgınız karısım (aldıgınız sampuanın markası cok onemlı) yuzeyle temas etmeye basladıgından ıyıbaren kırlerı sokmeye baslar... Köpük sadece göz boyamak için vardır ;)

(Bunun için ''atas'' urunlerını tercıh edebılırsınız) ;)

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wuuuu.. buraları kaçırmışım. biray evvel bir tarım ilaçları satan yerden aldım orjinal bi pompa 10 liraya. bir aksesuarcıdan da 10 lira verdim, üzerinde türkçe olmayan cilalı bir şampuan aldım. etti mi 20 lira. gel gör sonuç hüsran oldu. köpürmedi, soğudum kullanmıyordum. demek ki köpük işin keyfe keder yönü. yarından itibaren kullanacağım. video işi bizi aşar hacı abi, çekecen, gidip bi servere yüklücen ordan link alacan. aslında tam filmlik halim var.))) 23 metre hortum aldım 4. kattan sarkıt aşa. ucuna da bahçevan musluğu. diğer ucuna kelepçe. musluğun tetiğine basmadıkça bir gram su taşması olmuyor.neyse herkese tşklr iyi forumlar.

2 litrelik pompamın birebir aynısı yeşil yeşil ahhahha :bisiklet:

burdan

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Özellikle bu püskürtme işlemini yapacağınız şişeyi çok pompalamanız gerek ya değilse istediğiniz basıncı yakalama şansınız yok.

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pompalama kabı orjinal reyiz. yedek conta takımları da var. birkaç pompada öttürüo valla.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et