Kendi Cilalı Köpük Makinam 5 TL :) hadi buyrun :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
fl projesi için alacaktım pek bi anlamı kalmadı %100 zam getirmişler :(

Ben şöyle yaptım Olcay ın aldığı ürünün kargosu çok pahalı bende oto bölümünden 30 TL alış veriş yaptım kargo bedavaya geldi. Bu arada lazım olan ama ucuz ürünler ile de 30 TL tamamladım :D beleşe geldi :D

vsf42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bugun itibariyle kargom elıme ulastı ve 5 tl ye kendi köpük makinama kavuşmuş oldum test ettim denedim cok süper birşey :) herkese oneririm :) Hava yagmurlu oldugundan dolayı ürünümü evde denedim fakat oldukça etkiliye benziyor :) Videomu şu anda yüklüyorum en kısa zamanda paylaşıcam :)
NOT: Ürün zirai ilaçlamada kullanılan pompalı 2 lt kap tır :)
İSTE VİDEO :)
http://startcut.com/player/video/7bf13d00485111e2a5d914dae9ef68f9

NOT :Ev ögrenci evidir o yuzden biraz dagınıktır kusruma bakmayınız :D

Ürünün linkini yogun istek uzerıne paylasıyorum hiçbir ticari amaç içermemektedir ;)

http://www.hepsiburada.com/liste/ga...productId=hrbtkkb8j00155555&categoryId=465426

bende aldım üründen fena guzel iş görüyor:):rakir::rakir:

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FL için 40 liralık bi ürün var 5 lt 2 hatta belki 3 araba bir kere de çok rahat yıkar karışımı hazırlayıp yıkama yapacağım zaman direk sıkarım o ürünü olmak şuan için çok daha avantajlı o 2 litrelikten zaten elimde var şuan ama fazla basınçtan bozdum galiba :D ilgili ilan pompa aslında bu tarz aletler için en iyi yer istanbul karaköy de hırdavatçılarda envai çeşit ürün bulunabiliyor tabi ne istediğinizi bilmek çok önemli genelde satıcılar 1 uygulmaya yoğunlaştığı için ekstra neler yapılabileceğini bilmiyorlar

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şöyle yaptım Olcay ın aldığı ürünün kargosu çok pahalı bende oto bölümünden 30 TL alış veriş yaptım kargo bedavaya geldi. Bu arada lazım olan ama ucuz ürünler ile de 30 TL tamamladım :D beleşe geldi :D

o urunun aynisindan ben cok once almistim sizinle ayni dusunce icin.ama tiner koyunca 1-2 kullanimdan sonra pompa kisminin icindeki plastik kisim eridi.Sizinkinde durum nedir?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bir düşünce aslında eve şu malum sitelerden birinde satılan 21 metre avuç içi hortumu almayı planlıyordum...Birtanede bundan aldım mı off tamamdır vallaha

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay'ım bende aldım... Normal automix cilalı şampuanım var ama bu kadar köpürtemedim bu işin sırrı nedir?