Kazalar, Kaza anında yaşadıklarınız ve hissettiklerinizi paylaşabilir misiniz?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 tane +1 motor kazam var ben komık ve ılgınc ı olanları yazıyımm :D

17 yasındayım golf vr 6 var eskı kız arkadaısmın ölum yıl donumuu mahmutbeyden otobana gırdım allah ne verdıyse basıyurm makınada saglam gıdıyor 275 km hıza cıktı makına buyukcekmece vıyadugune gecıyurm sonra gozlerım karadır bırazdaha gıttım sag dogru vıraj geldı sol taraftan barıyerlere gırdım takla ata ata dolun dıger tarafına gectım allahtan arabanın ıcınde roll barlar vardı tır parkına gırdım ve makına durdu kac takla attıgımı bılmıyrum sadece 4 nokta emnıyet kemerının o gun faydasını gordum araba pert oldu sag ayagımda bır ezılme oldu oyle kurtardık :D

yıne golf kazası

bu sefer beylık duzu rampasını ınıyurm yokus asagı bılenler bılır kırmızı golfum hala durur :D bı corvette denk geldı 1,6 ly makınayla corvette kafa tutmaya basladım gazladım gazladım kadran 180 oldu sonra totalın orda trafık sıkıstı duran trafıge gırdım 5 araba pert oldu :D

yıne yazlık donusu mıtsubıshı l300 munubusuz vardı haramı dere totalın orda yolun nemlı olması yzunden arac kaydı ve takla attım :D bund abenım bır suucm yoktu :D

yıne avcuılar yıne bunalım zamanlar o zamanlar yenı aldıgım vw tuareg jeppımle avcılar kopru ayagına gırdım 9000 km dekı aracım pert oldu bunda hastanelık oldum yzumden esnetık amılyat oldum burnumda hala platın var

bu sefer sahıl yolu 206 gti pug kazası galerıyanın onunden basladım gazlamaya 2005 yılında oldu bu olay bı 306 gti takıldı pesıme pug ufak oldugu ııcn el frenıyle makas atıyordum yesılyrda kadara geldım bır taksının bana dokunmasından sonra araca 2 tane agac gırdı bende sanruuftan ucuyordum agac gıormese karsı serıde gecerdım verılmıs sadakamız vardı

106 gti kazası :D:D:D:D

arklarla ası sıdde alcoll amsızı hadı gıdelım yazlıga dedıler ok dedık cıktık yola floryadan e5 baglanırken cok guzel bır vıraj vardır yan yan gırdık vıraja cok da guzel yanladık ama sonu ıyı olmadı bıraz hızlı gırınce o zaman metrobus yolu yoktu kaldırım ve genıs cımler vardı bıraz fazla yanı uzatınca kaldırıma vurduk takla atıkk ara ba ters dondu bırakdık arabayı orda mc donlands gıdıp yemek yedık sonra cekıcıyle yolladık aracı :D

yıne golf kazası

taxımde ısıklarda beklıyurm yesıl ısıngın yanması yesıl ısık yandı karsı tarafa gecıcıem tam kaktım bı taxı duramadı on tamponumu aldı goturdu kendı arabası donerek pert e gıttı

bu sefer toyota resımlerı var :D

uludagdan ınıyurm asagıga dogru onde babam var ben arakadan gelıyurm gızlı buza gırdım araba kaydı bol kara sapladım arabayı her neyse tam kapıyı actım elımde cep telefonu arabadan ındıgım gıbı zıpladım arkadan done done gelen araba kapımızı dusurdu :D

motor kazası

o zmanalar fz 6 var bır ramazan ayı ıftara yetısmek ıcın motorla cıktım leven ıstkametıne dogru gıdıyurm kapatmısım gazlıyrum aralardan yıne bır taxı bı dokundu merterde motorum pert oldu allahtan zamanında kaykaya bınmısım dusme teknıklerını bıldıgım ıcınbacagımda derın bır yarıkla kurtardım kaskım hala duruyor cızıkler ıcınde verılmıs sadakamız varmıs motor yasagı koyuldu ama ben hala sevıyurm motoru

daha cok var anlat anlat bımez parmaklarım yoruldu yazmaktan
:D

bu arada ben soka gormıyorum soguk kanlı oluyrum boyle durumlarda

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Ben eski bir ağır vasıta şöförüyüm....tırcıyım...çok kaza gördüm ama çok şükür şahsi kazam olmadı desem yeridir... hepinizi ilgilendirecek ve bilgilendirecek bir olayı anlatmak istiyorum...:cool:

İki yıl önce mahmutbey gişelerinden edirne istikametine çıkış yaparken,yolda daralma olduğu için trafik sıkıştı...bekliyoruz ...araçlar adım adım ilerliyor...benim önümde ,demir yüklü ve yükü kasasından taşmış bir tır var...
o haraket etti ben bekledim...takip mesafesini korumak istedim...(agır vasıta araçlar ,küçük araçlar gibi seri dur kalk yapamaz..)
bende haraket ettim ..1. vites çok yavaş ilerliyorum...ama çatırtı ve patırtıyı duyuyorum...aynaları kontrol ediyorum bişey yok...?5-10 metre gittim diğer araçların uyarılarıyla durdum...
aşağıya indim ve aracımın tmponunun sağ köşesinde çapraz yapışmış bir reno9 gördüm....
kendi şeridini bırakıp,zig-zag çizerek kalabalıktan çıkmaya çalışan bir amcam....
ben rahatım...amcaya suçlu olduğunu izah ediyorum anlatamıyorum...
yarım sahat içinde aynı bölgede gözlerimin önünde 3-4 tane aynı şekilde kaza meydana geldi...
Polis geldi ve büyük araçlarda,özellikle tırlarda sağ alt köşenin ölü nokta olduğunu...! tır sürücüsünün o noktayı görmesinin mümkün olmadığını...!
şerit ihlali yaparak ağır araçların önüne çıkmanın suç olduğunu...vs. anlattı...benim tamponumda hafif bir çizik var...sonuçta vurma yok...
Dar bir aradan geçerken haraket etmiş ve sürüklemişim...resmi işlem bile başlatmadık...kullandığım tır kaskolu...tamponumun boya parasını dahi alır...

herkes kendi yoluna gitti...
Umarım arkadaşlara faydası olur...ağır araçların ...özellikle tırların sağ alt tarafları ölü nokta.....geçişlere dikkat....!:cool:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak tefek tampon far kırılan çok kazam var ama 2 tane sağlam kaza yaptım...
1.hızlı zamanlarımızda virajın birinde yanlıyorum... her zaman yanladığımız eğimi ters bir virajdı aracın dengesini çok rahat bozup sonrasında yanlamaya devam edebiliyorsunuz... ancak sonra seferinde yanlardan ön lastik janttan çıktı... sağ ön lastik çıktı... araba sağ tarafın üstüne oturdu ve hakimiyet benden çıktı... yolun yanında tarla vardı tarlaya dümdüz girdim... gerçek olamayacak kadar hızlıydı... normalde kaza yapınca o süre çok uzun gibi olur bunda tam tersi çok kısa geldi ne olduğunu anlayamadım bile... durduğumda kapı açılmıyordu kayaya denk gelmiş yandan ineyim dedim bu seferde 1mlik çukur varmış... zorla indim ama arabanın ikisinin ortasına gelmesi büyük şans yoksa takla atması kesin... görünürde tampon ve lastikten başka birşey yok gibi dursada durum stepneyi takıp sanayiye gidince anlaşıldı ki ön tarafda sağlam hiçbirşey kalmamış.. sağlam olanlarında tırnaklarının hepsi kırılmış... çok güzel bir ders çıkardım... kalın yanaklı lastikle yanlayamayacaksın janttan çıkabiliyor :D
2. bir kavşakta oldu... kırmızı yandı durdum daha sarıda arkamdaki selektör yapınca yeşil yanar yanmaz gazladım... 4 kavşak ama yollar hep tek yön... yani 2 yolun keşimi denebilir araba gelebilecek sadece 1 yer var... ama taksici arkadaş tersden girmiş yola... bende ters tarafı kontrol etmedim zaten önümde büfe vardı kontrol etme şansım yok... ben tam gazlarken bir ses geldi... dedim tamponu dağıttı birisi.. bir baktım araba yana kayıyor ağaca vurcam biraz daha gaz verip yanlar gibi devam edip durdum... benim sadece tampon kırıldı sandığım kazada 2 kapı,1çamurluk,1 tampon değişti... taksici arkadaşın arabası da pert oldu... ankaralı olanlar bilir 7. caddenin bittği yerde 6. cadde vardır... taksici orada ters yönde gidiyormuş...

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene 2007 Ramazan Ayı Ve Arfe Gecesi Çok Hızlıdık 180 larda falandık Çekmece Belediyesinin Önünde Önümüzde giden Kamyondan Dökülen Yağ ve talaş parçaları Bide Yolun birden Sekmesi Üzerine Tam Arabayı Toplama Aşamasındaken Bizim Muhteşem Prof. Şöförlüğü Olan Bayan Şöförlerimizin Ani Panikleri Üzerine Geçirdiğim Bi Trafik kazası... Siz Siz Olun Azmayın Dikkatli Gidin Karşınızdaki Şöföre Güvenmeyin :( :(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki kere birine çarpdım biri yaşlı teyzeydi ona çarpmadım aslında arabaya yapışmış yürüyor bende geri geri giderken bakmadım hiç arkaya ayağının üstünden geçdim :D :D neyse röntgen falan tertemiz bir şey yok teyzeyi evine kadar bırakdım falan :D ama teyzede az fırsatçı değildi hastanede beleşi bulmuş utanmasa anjiyo falan bademcikleri bile aldırıcakdı :D :D :D

bir kere yılbaşı gecesi temde eve dönerken sabahın 5 inde yolda yağmur vardı arabayla temin ortasında iki üç kez döndüm allahdan araba yokdu yoksa bende olmazdım..

bir kere arkadan adam vurdu arabanın yarısı gitti

bir kerede ben kaldırımda prefabrik gazeteciler olur gece onlardan birine girdim.. bir kerede çorbacıya girdim ( onda vitesdeymiş araba yumuşak süratle girdim :D espriyide yapdım bana bir şirden ) :D :D

geçende kadının teki arkadan vurdu işde.. amman istanbul trafiği oluyor işde iplemiyorum hiç :D

benim kazalarım komedi filmi gibidir anlat anlat gülersin. :D

Son düzenleme:

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşadığım bi astra g kazasında arkadaşım kullanıyordu kafadan su tankerine çarptı araç perte çıktı airbag patlamadı daha kötüsü müzik susmuyo kazadan sonra dalga geçer gibi :D
daha sonra yaşadığım bi astra g kazasında daha yine kafadan vurulan araç yine airbagler açılmadı yine cd çalar bangır bangır
o ruh halinde o kadar sinir bozucuki müziğin bağırması 300-500-300-500 :D
geçenlerde bi vectra kaza yapmış tanıdıktı gittim geçmiş olsun nasıl oldu felan o cd çaları sökün arabadan oturdum ağladım diyo sıkışmışlar arabada teyp yine bangır bangır sadece opelemi özgü bilmiyorum ama baya dirayetli bi ses sistemi var kazalara karşı ve açılmayan airbagleri :D

ivelinmartinov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 tane +1 motor kazam var ben komık ve ılgınc ı olanları yazıyımm :D

17 yasındayım golf vr 6 var eskı kız arkadaısmın ölum yıl donumuu mahmutbeyden otobana gırdım allah ne verdıyse basıyurm makınada saglam gıdıyor 275 km hıza cıktı makına buyukcekmece vıyadugune gecıyurm sonra gozlerım karadır bırazdaha gıttım sag dogru vıraj geldı sol taraftan barıyerlere gırdım takla ata ata dolun dıger tarafına gectım allahtan arabanın ıcınde roll barlar vardı tır parkına gırdım ve makına durdu kac takla attıgımı bılmıyrum sadece 4 nokta emnıyet kemerının o gun faydasını gordum araba pert oldu sag ayagımda bır ezılme oldu oyle kurtardık :D

yıne golf kazası

bu sefer beylık duzu rampasını ınıyurm yokus asagı bılenler bılır kırmızı golfum hala durur :D bı corvette denk geldı 1,6 ly makınayla corvette kafa tutmaya basladım gazladım gazladım kadran 180 oldu sonra totalın orda trafık sıkıstı duran trafıge gırdım 5 araba pert oldu :D

yıne yazlık donusu mıtsubıshı l300 munubusuz vardı haramı dere totalın orda yolun nemlı olması yzunden arac kaydı ve takla attım :D bund abenım bır suucm yoktu :D

yıne avcuılar yıne bunalım zamanlar o zamanlar yenı aldıgım vw tuareg jeppımle avcılar kopru ayagına gırdım 9000 km dekı aracım pert oldu bunda hastanelık oldum yzumden esnetık amılyat oldum burnumda hala platın var

bu sefer sahıl yolu 206 gti pug kazası galerıyanın onunden basladım gazlamaya 2005 yılında oldu bu olay bı 306 gti takıldı pesıme pug ufak oldugu ııcn el frenıyle makas atıyordum yesılyrda kadara geldım bır taksının bana dokunmasından sonra araca 2 tane agac gırdı bende sanruuftan ucuyordum agac gıormese karsı serıde gecerdım verılmıs sadakamız vardı

106 gti kazası :D:D:D:D

arklarla ası sıdde alcoll amsızı hadı gıdelım yazlıga dedıler ok dedık cıktık yola floryadan e5 baglanırken cok guzel bır vıraj vardır yan yan gırdık vıraja cok da guzel yanladık ama sonu ıyı olmadı bıraz hızlı gırınce o zaman metrobus yolu yoktu kaldırım ve genıs cımler vardı bıraz fazla yanı uzatınca kaldırıma vurduk takla atıkk ara ba ters dondu bırakdık arabayı orda mc donlands gıdıp yemek yedık sonra cekıcıyle yolladık aracı :D

yıne golf kazası

taxımde ısıklarda beklıyurm yesıl ısıngın yanması yesıl ısık yandı karsı tarafa gecıcıem tam kaktım bı taxı duramadı on tamponumu aldı goturdu kendı arabası donerek pert e gıttı

bu sefer toyota resımlerı var :D

uludagdan ınıyurm asagıga dogru onde babam var ben arakadan gelıyurm gızlı buza gırdım araba kaydı bol kara sapladım arabayı her neyse tam kapıyı actım elımde cep telefonu arabadan ındıgım gıbı zıpladım arkadan done done gelen araba kapımızı dusurdu :D

motor kazası

o zmanalar fz 6 var bır ramazan ayı ıftara yetısmek ıcın motorla cıktım leven ıstkametıne dogru gıdıyurm kapatmısım gazlıyrum aralardan yıne bır taxı bı dokundu merterde motorum pert oldu allahtan zamanında kaykaya bınmısım dusme teknıklerını bıldıgım ıcınbacagımda derın bır yarıkla kurtardım kaskım hala duruyor cızıkler ıcınde verılmıs sadakamız varmıs motor yasagı koyuldu ama ben hala sevıyurm motoru

daha cok var anlat anlat bımez parmaklarım yoruldu yazmaktan
:D

bu arada ben soka gormıyorum soguk kanlı oluyrum boyle durumlarda

HEpinize gecmis olsun Cok sukur ben yapmadim ama Elpadre arkadasimizin yaptiklarini okuyunca yapmis kadar oldumkoca galeriyi perd etmisin ya verilmis sadakam varmis derken kac banka hesabi zekat verdin sen? :D

erol ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üç sene önce ışıklarda bir minibüse duramayarak arkadan çarpmıştım,
minibüste birşey yoktu, benim ön panjur ve kaporda hasar gördü,
kabahat kendimde olduğu için çok sinirlenip, arabanın içinde tavana , direksiyona yumruk atmıştım : )... iki yıl sonra arabayı satarken, hala tavanda yumruktan kalma kan izi, direksiyondaki skoda ambleminde göçük vardı...
herkese kazasız belasız sürüşler...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 da şoförlüğümün ilk senesi altımda şirket aracı ford connect. yokuşta kaldırmakta zorlandığım :) aracı düz yolda basıyorum. heyecanlıyım bas basabildiğin kadar.

ataköyden sahil yoluna çıkarken hafif virajla sahile yoluna baglanırken birden fren sesi duydum ve bende asıldım araca. 2 öndeki honda city yola girerken panikliyo ve fren yapıyor. arkasında kia kamyonet var vurmamak için o da fren yapıyor ve onun arkasında ben. city kurtardı ama benim kızaklama mesafem hızımla orantılı arttıgı için direk kamyonetin kasasına arkadan daldım.

city bastı gitti bizede polisle ruşfet muhabbeti kaldı. hiç birşey vermedim cezada yemedim :)

Allah kimseye kaza bela göstermesin.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşadığım bi astra g kazasında arkadaşım kullanıyordu kafadan su tankerine çarptı araç perte çıktı airbag patlamadı daha kötüsü müzik susmuyo kazadan sonra dalga geçer gibi :D
daha sonra yaşadığım bi astra g kazasında daha yine kafadan vurulan araç yine airbagler açılmadı yine cd çalar bangır bangır
o ruh halinde o kadar sinir bozucuki müziğin bağırması 300-500-300-500 :D
geçenlerde bi vectra kaza yapmış tanıdıktı gittim geçmiş olsun nasıl oldu felan o cd çaları sökün arabadan oturdum ağladım diyo sıkışmışlar arabada teyp yine bangır bangır sadece opelemi özgü bilmiyorum ama baya dirayetli bi ses sistemi var kazalara karşı ve açılmayan airbagleri :D
Hocam bizim Astra G ile yaptığımız kazada airbaglerin ikisi de açılıdı, açılmasa çok masraf yok arabada ama varsın açılsın önde babam oturuyordu kemer takılı olsa bile ne olacağı belli olmaz...

Bizim kazada darbeyi ön düzenden aldık :) araçta airbag patlatacak ne olduğunu anlayana kadar 1 saat geçti. Sonradan bir baktık sol ön teker çamurluğa yapışmış.

Allah kimseye kaza bela vermesin, en basiti bile çok zor bir durum...

Son düzenleme: