Kazalar, Kaza anında yaşadıklarınız ve hissettiklerinizi paylaşabilir misiniz?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam tutuklamadıklarına dua etsin valla utanmasalar devlet malına zarardan işlem yaparlar.. asker polis aracı oldu mu mesafe koyuyorum valla gelir çarpar biz suçlu oluruz..

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 yılını 2012 yılına baglayan gece tepede arkadaşlarla alkol aldım alkolün dozu kaçınca tepeden inerken mıcırlı yolda direksiyon hakimiyetimi kaybettim ve tepeden yoldan degil arazi üzerinden indim aracın taban bölümünde saglam hiç bi parça kalmadı, alttan aldıgı darbeler sayesinde 12 hava yastıgının 8tanesi patladı.. bir arkadaş dilini ısırdı başka hiç birşey olmadı sadece maddi hasar ile atlatıldı bu araca bu kadar hava yastıgı neden var diyordum demek ki bunun içinmiş anladım donanımlı araç önemli. araç türkiyede sayılı sayıda oldugu için kasko seçenigi yoktu yaptıramadım bütün masraflar kendim tarafımdan karşılandı .. (mondeo st220 3.0)

Son düzenleme:

Karatepe26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaza göz açıp kapayıncaya kadar olur biter hiç bir şey anlayamazsın. Birden olur biter. Tabi istisnası olan kazalar vardır. Ama %99,9 aniden olur ve biter.Allah kimsenin başına vermesin çok kötü bir durum iş icabı çok gördük, inceledik kazazedelerde konuştuk. Kazaya en büyük etken hız, aşırı yorgunluk ve dikkatsizliktir.