Kazadan Sonra Yeni Yüzüyle Astra'M :D

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde park halindeyken bayan bir sürücünün gazabına uğramıştım forumu takip eden arkadaşlarım bilirler :D Bugün bir kaç yenilik ve yeni farları ile yeniden karşınızdayız

Ekli dosyalar

• 24062012942.jpg
    24062012942.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 157
  • 24062012943.jpg
    24062012943.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 116
  • 24062012946.jpg
    24062012946.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 106
  • 24062012947.jpg
    24062012947.jpg
    89.4 KB · Görüntüleme: 108

marcelle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, Allah bir daha kaza bela vermesin. Fakat "bayan sürücünün gazabına uğradım" demenizi pek hoş bulmadım, sanki erkekler hiç mi kaza yapmıyorlar? Bunun cinsiyetle bir alaksı olmadığını düşünüyorum, her iki cinsiyetten de gayet güzel araç kullananlar veya kullanamayanlar oluyor.

Bir de eğer bana kızmaz ve ukalalık olarak görmezseniz fikrimi belirtmek isterim. Arabanın orijinal halini bozmak, hangi markada/modelde olursa olsun benim tercih etmediğim ve sevmediğim bir şey. O yüzden, kaput ve tavan filmini şeffaf yaptırsaymışsınız daha iyi olurmuş diye düşünüyorum. Stoplar/farlar da orijinal haliyle kalsaymış daha iyi olurmuş gibi sanki...

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, Allah bir daha kaza bela vermesin. Fakat "bayan sürücünün gazabına uğradım" demenizi pek hoş bulmadım, sanki erkekler hiç mi kaza yapmıyorlar? Bunun cinsiyetle bir alaksı olmadığını düşünüyorum, her iki cinsiyetten de gayet güzel araç kullananlar veya kullanamayanlar oluyor.

Bir de eğer bana kızmaz ve ukalalık olarak görmezseniz fikrimi belirtmek isterim. Arabanın orijinal halini bozmak, hangi markada/modelde olursa olsun benim tercih etmediğim ve sevmediğim bir şey. O yüzden, kaput ve tavan filmini şeffaf yaptırsaymışsınız daha iyi olurmuş diye düşünüyorum. Stoplar/farlar da orijinal haliyle kalsaymış daha iyi olurmuş gibi sanki...

Fikrinize saygı duyuyorum ablacım ancak duran araca sağa donecem dıye 500mt geriden sürten eğer bir erkek olsaydı daha ağır konusurdum çünkü bu kaza değildi bana göre buna rağmen şakasına kullandığım bir cümleye takılmanızı da ben hoş bulmadım

Son düzenleme:

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani o cümleyide erkek kadın ayrımı için değil sondaki gülücüğü de dikkate alırsanız espirisine yazmıştım...

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan bey geçmiş olsun , Işıl hanımında dediği gibi erkek / kadın fark etmiyor kazanın olacağı varsa oluyor yeter ki cana gelmesin .

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ekek Kadın farkediyor, hemde baya bir farkediyor..
Her espiriede de gerçeklik payı vardır. 100 Bayandan 10 tane düzgün kullanan çıkarsa 100 Erkekten 70 tane çıkar. Internette, gazetede, Tv de örnekleri çok.

Bu biraz genetik özelliklerle alakalı, Hızılı karar verip uygulama yetisi ve soğuk kanlılık bayanların genelinde yok. Hepsinde demiyorum ama geneli için durum bu. Durum böyle olunca örneklerde ister istemez çoğalıyor. Kibarlık yapıcam diye kimsede aksini idda edip kendini komik duruma düşürmesin bence.

Son düzenleme:

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farlar yakışmış ancak bende bu kaputu farklı renkte görmeye alışamadım zevk meselesi tabi güle güle kullanın geçmiş olsun

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erkekler daha serikanlı bu bilimsel bir gerçek zaten. Geçmiş olsun umarım bir daha başınıza gelmez arabayada yakışmış ayrıca güzel olmuş güle güle binin.

m_s_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.ama araç böyle daha hoş olmuş..kazasız belasız kullan.