kaza

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Böyle bir durumda kaçması çok mantıksız.. Ya ehliyeti yoktur, ya sigortası yoktur, başka bir bit yeniği vardır.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.
Ben böyle durumlarda korku ve panik yaşanıp kaçıldığını düşünürüm ama yapılan ayıp büyük.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı ve çarpan arkadaşa sigortacımla beraber uzunca uğraşlar sonucu ulaştık arkadaş ziraat mühendisiymiş.. polis merkezine geldi ifadesini aldılar 154 tl ceza kestiler kaçtığı için :) .... üstüne ben kaçmadım sizi trafikte takip ederken kaybettim dedi antalya özgürlük bulvarı gibi bir yerde zorlasan önündeki aracı kaybedemezsin... her neyse şu anda çözdük şimdi sıra servis işlerine geldi ..

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun tatlıya bağlandığına sevindim

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Geçmiş olsun. Gelişmiş bir insan orada kimse yoksa bile telefonunu yazar gider, sütü bozuk insanlarda böyle kaçar.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu yeni gördüm...çok geçmiş olsun..ALLAH daha büyük kaza göstermesin....dogru insanlarla karşılaştırsın...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu yeni gördüm...çok geçmiş olsun..ALLAH daha büyük kaza göstermesin....dogru insanlarla karşılaştırsın...

teşekkürler ibrahim... şimdi arkadaş kaçtığı için 154 tl ödedi birde savcılığa gitmiş evrakları mahkemesi olacakmış :) çok enterasan geldi bana bu durum... demek ki ülkemizde artık hak eden cezasını buluyormuş halbuki kaçmasa ben zaten para v.s. talep etmezdim bu kadar şey için yazık oldu...