kaza

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. 3 gündür aracımı bakıma verdim arka tampon ve çamurlukta sürtünmeye bağlı çizikler mevcuttu kaporta ve boya işlemi yapıldı komple pasta boya koruma v.s. yapıldı. bugün aracı alması için babamı servise gönderdim dönüşte kırmızı ışıkta dururken arka sağ tampona bunu utanarak söylüyorum 2012 model beyaz opel astra veya corsa çarpmış daha sonra inmişler bakmışlar benim aracın sağ tampon tırnakları atmış kırılmış v.s. boya hasar görmüş sigortacımız kazanın olduğu bölgeye yakın olduğu için babam buyrun orda tutanak v.s. halledelim sigortalar halleder demiş ve sigortacının yolunu tutmuşlar ancak terbiyesiz adam kaçmış. Allahtan plakasını almış polis merkezine gitmiş ve tutanak tutturmuş v.s.... Kaza elbette olacaktır giden maddiyat olsun oda önemli değil daha kötü birşeyde olabilirdi babamda yaralanabilirdi ona şükrediyorum ancak soruyorum sizlere revamı bu .. madem çarpıyosun kasko v.s. iki taraftada var neden kaçıyorsun.. hepsini geçtim 60 yaşındaki babam üzülüyor adam kendini suçlu hissediyor ve inanın babamın bu durumu çok canımı sıktı.. Hiç bir maddi beklenti içinde değilim giden aracım olsun ancak umarım kanunlarımız o şahsı yakaladığında gerekli cezai işlemi yapar..

Son düzenleme:

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazınızı okudum ve delirdim, kaçmak şerefsizliktir, tekrar geçmiş olsun

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar..bende delirmiş durumdayım 3 gündür aracım yoktu boya v.s. işleri yapıldı.. ve bir 3 gün daha aracım olmayacak Antalya gibi bir yerde... yani herşeyi geçtim babama üzülüyorum adam kendini suçlu hissediyor ... birde bunu yapanın opel kullanıcısı olması dahada acı oldu benim için..

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babanız hiç kendini suçlamasın belliki o az sayıda kalmış iyi niyetli insanlardan ve maalesef herkesi böyle sanıyoruz allahtan küçük bir olay umarım o şerefsizde yakalanır...

Geçenlerde başıma gelen bir olayı aktarmak istiyorum önümde bu vwnin yeni çıkan pickupı var Amorak yani araç 2011 yada 2012 model kaç bin tl olduğunu siz tahmin edin önümde ilerlerken sola döndü dardan aldığı için arka çamurluk park halindeki aracın tamponunu söktü götürdü adam durdu bende devam edip işim olduğu için yakın bir yere park ettim yanımdan da aracın geçtiğini gördüm plakasını aldım işimin olduğu yere ordan yürüyerek geçtim bir baktımki aracın sahibiyle arkadaşı alacaklarını almış bagaja koyuyor aracınıza çarptılar farkındamısınız dedim şokla aracın önüne gelp durumu gördüler plakayı verdim gittim dönüştede beni gördüler çok teşekkür ettiler lazım olur diye telefonumu aldılar polise bildirdiler ben hayır dularaını o milyarderde beddualarını aldı umarım o olayda güzel sonuçlanmıştır..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Hasan, baban da üzülmesin. Baban gibi sorumluluk sahibi olanların sayısı her geçen gün azalıyor. Kaçan için neler düşündüklerimiz malüm :(. Geçenlerde bir kargo arabası, yola daha doğrusu otopark girişine çok uygunsuz bir şekilde park eden araca hasar verdi, bence adamın fazla bir kusuru yok, trafik gelseydi kusurlu park eden araca mutlaka bir ceza yazardı, sonuçta adamcağız aracın sürücüsünü bekledi, tutanak düzenleyip el sıkışıp gittiler.

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında yerel gazeteye ilan vericeksin, şu plakalı sürücü aracıma arkadan çarpıp kaçmıştır, bana açtığı masraf ona sadakam olsun.

yada trafiği arayıp, evimden eşya çıkarıyorum kapımın önüne bir araç parketmiş eşyalar geçmiyor, kendisine haber vermem için cep yada ev numarasını verirmisiniz diyebilirsin

bu şekilde iki çift laf söylersin o şerefsize

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun yakalayınca bunları bir tarafından tavana asıcan kangren olsun herif

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Hasan, baban da üzülmesin. Baban gibi sorumluluk sahibi olanların sayısı her geçen gün azalıyor. Kaçan için neler düşündüklerimiz malüm :(. Geçenlerde bir kargo arabası, yola daha doğrusu otopark girişine çok uygunsuz bir şekilde park eden araca hasar verdi, bence adamın fazla bir kusuru yok, trafik gelseydi kusurlu park eden araca mutlaka bir ceza yazardı, sonuçta adamcağız aracın sürücüsünü bekledi, tutanak düzenleyip el sıkışıp gittiler.

teşekkürler savaş abi şimdi sigortacımla görüştüm antalya opel bayi antotoya gittim ayak üstü fiyat aldım 650 tl orjinal tampon 200 tl yan sanayisi 180 tl boya 200 civarı işçilik toplamda 1230 tl sanayide yapılırsa tek tırnak kırık ve iç vida yeri kırık dışta sadece boya hasarı var tahminime göre 100 tl boya ve 30 tl tırnak tamir v.s. işlemi var. ancak bu kişiye ders olması için servise bırakıp yaptıracağım.. umarım kaçtığı için sigortasıda karşılamaz masrafı ve cebinden karşılamak zorunda kalır..