Kaza Yaptimmm :(

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Benim vectra'ya da park halinde iken nevşehir plakalı bir mercedes minibüs geri geri manevra yaparken çarptı. İçinde ehliyetsiz 16-17 yaşlarında bir genç çıktı. Patronunun aracını çekmek isterken vurmuş. Ayna kırıldı ve sol ön kapı içine göçtü. (3 hafta önce)
İşin ilginç yanı benim başıma ilk defa böyle bir olay geliyor. Meğerse kasko hiç devreye girmiyormuş. Her iki araç ta kaskolu. Ancak zorunlu sigorta 8 milyara kadarki hasarları karşılıyormuş. Bendeki hasar yaklaşık 1 milyar çıktı. Adam hiç kaskoyu devreye sokmadan adamın zorunlu sigortası benim aracı yaptırdı. Tabi bunun için önce polis çağırıp zabıt tutturulması gerekiyor.
İfadeleri alıyorlar, her iki tarafa trafik cezası banko. Polis raporuna göre %100 karşı tarafı suçlu bulmuşlar. Ben hiç bir bedel ödemedim ve aracımı yaptırıp teslim aldım. Karşı tarafın zorunlu sigortası benim aracı karşıladı. Karşının kırılan stop lambası ise tercihine kalmış. İsterse kaskosundan aracını yaptırabilir. Kasko bozulmasın derse cebinden alır. En azından benim aracın parası ondan çıkmadı.

Son düzenleme:

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun, allah tekrarından korusun

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
geçmiş olsun arkadaşım

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
her ikinize de geçmiş olsun,allah beterinden saklasın...

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun.....