kaza yaptım...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen dediğin gibi....polisde aynısını söyledi 250 ytl mi ne bi para tutuyormuş.sonuç meçhul...

Kardeşim sen bir bak işlerine,bana özel'den yazarsan (burayı unuturum gider bir kaç gün sonra :) ) hukuk'i olarak da yol gösterebilirim,sigorta anlamında da yönlendirebilirim,nacizane kabul edersen :)

Fazla da bozma moralini,tekrar geçmiş olsun...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim sen bir bak işlerine,bana özel'den yazarsan (burayı unuturum gider bir kaç gün sonra :) ) hukuk'i olarak da yol gösterebilirim,sigorta anlamında da yönlendirebilirim,nacizane kabul edersen :)

Fazla da bozma moralini,tekrar geçmiş olsun...
yardım düşüncen ve verdiğin fikirler beni sevindirdi.teşekkür ederim.olumlu yada olumsuz bir gelişmede haberdar ederim.kasko bozuldu yalnız onu biliyorum...birkaç arkadaşa söyledim aracı araştıracaklar.

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın..Bencede bi kan akıt araba için..Bu arada senin durumun gibi kazalarda yani adam çarpıp kaçarsa trafik gelmiyormu?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın..Bencede bi kan akıt araba için..Bu arada senin durumun gibi kazalarda yani adam çarpıp kaçarsa trafik gelmiyormu?
evet gelmiyor.trafik mahkemesine başvuruyorsun.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
budurumlarda çarpıp kaçıyorsa gözlerinin çok iyi olması lazım plakasını okuyabilmek için çünki plakasını okusan zaten kaçsada bişey ifade etmez

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun, kendinde bir şey olmadığı daha önemli.. pürüzlerin gerekirse boya ile gilebileceğini düşünüyorum belki pasta ilede geçebilir.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bence fazla kafaya takma olan zaten olmuş Allah tan kaskon varmış bırak kasko halletsin yoksa niye kasko yaptırıyoruz ki bu gibi durumlar için ...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun, kendinde bir şey olmadığı daha önemli.. pürüzlerin gerekirse boya ile gilebileceğini düşünüyorum belki pasta ilede geçebilir.
resimlerde pek belli olmuyor.sag arka kapı bayağı içine göçük...servisleride biliyorsunuz en ufak bişeyde adam acımıyor.kurtarabilecekken bile değiştiriyorlar uğraşmamak için.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fazla kafaya takma olan zaten olmuş Allah tan kaskon varmış bırak kasko halletsin yoksa niye kasko yaptırıyoruz ki bu gibi durumlar için ...
ben şükrediyorum zten daha kötüsüde olabilirdi.benim canımı sıkan aracım boyalı hasarlı muamelesi görecek bundan sonra.Aracı satılıga çıkardıgımda kazalı diyecekler ,kimse bunun kazası ufakmış diye bakmaz...üzüldüğüm nokta bu.nerden geldim bu İstanbul a.tayin istemek olacak sseneye ilk işim.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasarın fotoğraflarını çekmişsin zaten satarken gösteririsin ufak hasarlı diye benim astra g dede 2parça boya vardı satarken çizikten dolayı oldunu gösterdim sorun yaşamadım satarken her arabada boya olabilir ufak tefek çizikten dolayıda boyatılabilir önemli olan deişenin olmamasıdır:good: