kaza yaptım...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sabah saat 6:30 da bayrampaşa otogar önünde bulunan Yeni köprüden Esenler sapagına girdim.orasını bilen bilir 6 ana yol birden kesişiyor..yukarı dogru giderken birden bir gürültü koptu ve arka sağdan kırmızı bir minibüs aracıma çaptı.ben olayın şaşkınlıgı ile 15-20 metre sonra dörtlüleri yakıp durdum eleman bayrampaşa sapagına girip gitti.yazdıklarım çok uzun gelebilir ama hersey saniyeler içinde oldu.hemen polisi aradım ama polis karşı taraf olay yerinde olmadıgı için gelemeyeceklerini ve benim bakırköye gitmemi trafik mahkemesine başvurmamı söyledi...Benimki şanssızlık olacakki olayI uzaktan gören bir vatandaş plakanın 34 VS sayı grubunu alamadıgını söylediği BMC minibüs oldugunu söyledi.Bunun üzerine tekrar aradım polisi ve şahidim oldugunu ve plakanın 34 vs .... kırmızı Bmc MİNİBÜS OLDUGUNU belirttim.tekrar aynı şeyi söylediler.kasko sirketimi aradım.Sağolsunlar kendi beyanımla işlemleri başlattık.çok bir masraf yok gibi görünüyor ama hasar büyük üç parça boyanacakmış ve kapı kurtarılabilirse ki arka kapıda derin bir çizik ve ezik mevcut değişime gerek yokmuş...eleman ortalama işçilik dahil 1500-1800 ytl(kapı degişirse)masraf olduğunu söyledi...kapı degişmezse 700 ytl civarı tutarmış..canım çok sıkkın.herşey saniyelik ve inanılmaz bir ses çıkıyor çarpışma anında...

sigorta şirketinde ikram edilen çaydan başka agzıma bir lokma bişey girmedi...başım felaket agrıyor ve ateşim var...Allah ından bulsun.adi herifi ben nasıl bulabilirim?

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun can sıkıcı bir durum,evet kaza geçirmeyen bilmez çarpma anındaki o sesi ben tipo,ile öyle bir girdimki frensiz arabanın önü buruşurken ben acaba neolacak diye donmuş bekliyordum allah beterinden saklasın tekrar geçmiş olsun kardeşim..

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın .....

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun istanbul trafiginde zor araba kullanmak

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok buyuk geçmiş olsun. uzulme demek ıstıyorum ama senıde anlıyorum. ama gene saglama arabaymıs fazla bı hasar yok bence. kapının degısmesınıede gerek yok. ama kaskon varmıs kafana takma. pasta cıla cekılse fazla bırsey kalmaz ama genede cok bellı olur. geçmiş olsun. uzulme. ama serefsız kaçmasa adam gıbı olsa. karsılıklı konusulsa anlasılsa ne kadar ıyı olur

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok buyuk geçmiş olsun. uzulme demek ıstıyorum ama senıde anlıyorum. ama gene saglama arabaymıs fazla bı hasar yok bence. kapının degısmesınıede gerek yok. ama kaskon varmıs kafana takma. pasta cıla cekılse fazla bırsey kalmaz ama genede cok bellı olur. geçmiş olsun. uzulme. ama serefsız kaçmasa adam gıbı olsa. karsılıklı konusulsa anlasılsa ne kadar ıyı olur
o konuda kesinlikle haklısın opel sağlam....bundan bir ay önce okul müdürümüzün 2007 model grade puntosuna çarptı transit...görmeliydiniz

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim.Allah korumuş.Halledilir fazla üzülme.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bı kurban kes derım. kestınmı aracı aldıgında?