kaza yaptım...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun canın sağolsun...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapının deşişip degişmeyecegi yarın belli olacak.bende degişmemesi taraftarıyım.ama o büyük ezik düşündürüyor beni..adamın plakası 34 VS ... SAYI grubunu alamamış adam.ikinci defa aradıgımda da polis aynı şeyi söyledi.. karşı taraf kaçtıgından tutanak tutulmuyormuş.bakırköyde mahkemeye başvuracakmışsın...
ben dilekçemi yazdım işlemler başladı.yarın bakacagım ...

ayrıca hasarsızlık ortadan kalkıyor.yani kasko bozuluyor.

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka belli değil yani,o zaman hiç mahkemeye başvurmana gerek yok.Takipsizlik kararı verilir,uğraşan sen olursun.Kendi kaskondan yaptırıcaksın.Ama yine de kaskonun bozulmama ihtimali var.Ben sadece yardım etmeye çalışıyorum.Sadece senin için değil,diğer okuyanlara da bilgi vermesi benim için önemli aynı zamanda.
Eğer gerekli çentikleri attırdıysan,kasko poliçesinde yazan araç bedelinin yüzde 10'nuna kadar olan kısım hasarsızlığı bozmaz.Yani araban kaç para ona bak sen poliçe üzerinde.Bilinç ol,kaskonu da bozarlar,bozmakla da kalmazlar.Bilinçli davran.Sigorta şirketinin ilgilileriyle görüşmen yüzeysel olmasın.Kasko başlangıç tarihini yaz bana,kaç kere indirim aldın bilmiyorum,araç bedelini...vs yaz,bu bilgileri verirsen seni aydınlatırım...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada işlem harcamalarını da sen karşılamak zorundasın mahkemeye verirsen.Cebinden karşılıksız para çıkacak...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç bedeli 28000 ytl kasko indirimim yok bu kaskoyu yaptıralıda 2.5 ay oldu...