Kaza gelıyorum demedı :/

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun dostum... allah beterinden korusun size bişey olmamış çok şükür...
kaza işte adı üzerinde...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilker abi cok tesekkur ederım , Allah hepımızı kazadan beladan korusun...
Abi kartel korumayı hedıye ettırmek ıcın o kadar ugrasmıstım , pazarlıgı fazla yaptıgımdan hedıye vermedı fakat 50 TL karsılıgında ıstedıgım zaman taktıracagımı soylemıstı bende Turkıye yollarını bı an unutarak ''Tarlaya surmuyorum ya arabayı'' mantıgıyla gıttım 50 TL lık benzın aldım...

Ama abi tasın sıvrı tarafı geldıgınden o saç parcasının kartelı koruyabılecegını sanmıyorum , hatta tası daha once yuvarlayarak depomu bıle delebılırdı.. Araba lıftteyken bıraz tartıstıkta , kurtarmıyacagı kanaatıne vardık...
Muglaya gıdınce olay yerıne gunduz gozuyle gıdecegım ve tası koydugum yerden alacagım kotu bır hatıra olarak eve getırecegım... :)

Orası öyle kardeşim bende bayramiçte arabanın altını bir çukurda vurmuştum daha aldığım hafta ama o zaman iyi taktırmışım demiştim... neyse olacağı varmış diyelim... ben marşpiyerde bile nasıl sinir olmuştum uyuz olmuştum seni anlayabiliyiroum en azından size bir şey olmadı...

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun daha ne kazalar oluyor bu birşey değil.

Ancak ilk mesajında "istimlak duvarı" diye birşey gördüm, yanlış mı gördüm bilmiyorum ama "istinat duvarı" demek istedin herhalde, tepelerden gelebilecek taş toprağı engellemek üzere yapılan sistemin adıdır.

Kasko konusuna gelince; bu kazada tutanak tutturduğun takdirde, Zorunlu Sigorta ödemese bile Ulaştırma ve Karayollar Bakanlığı veya hangi kuruluş sorumlu ise ödemeli diye düşünüyorum. Sonuçta benzinden kesilen vergilerin bir kısmı yollar için harcanıyorsa, araç kullanan herkes o yolların parasını da ödüyor, parasını zaten ödediğin şey eksik/kusurlu ise, oluşan zararı o yolu yapan yer ödemelidir.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. bende birkeresinde cdx ile bildiğin küçük boyutlu bir kaya parçasının üzerine uçmuştum :) tabi biraz ssürat olunca araç azda olsa esnedi havaya doğru yolun yapısında dolayı. ancak her kim yolun ortasına öyle bir nesne koyduysa sağolsun tam benim aracın yolla temas edeceğii yere denk getirmiş. bende bu kadar hasar olmadı tabi ancak karter muhafaza kartere yapışmış vaziyetteydi. bu arada benim aracımda çelik karter muhafaza vardı. aracında ki muhafaza hangi maddeden yapıldı bilmem ama fabrika çıkışı olanlar çokta sağlam ve iş görür olmuyor açıkçası.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcayım geçmiş olsun kardeşim , valla bendede yok daha karter koruyucu öyle altı açık geziyorum ya bakalım Allahtan hayırlısı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. karter koruma olsaydı karter delinmezdi büyük bir ihtimalle ama olacağı varmış...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun hocam, bir haftalık sigortanın verdiği bir araba kullansa idin keşke.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim epeydir giremiyorum buralara...şimdi gördüm inan çok üzüldüm....can sağlığı olsun geçmiş olsun,daha bestelerinden saklasın,bak tek parça evindesin...ne kazalar oluyor allah korusun...tekrar çok geçmiş olsun..bak dikkatliymişsin bunla yırtmışsın...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese ıyı dıleklerınden dolayı tesekkur edıyorum.