Kaza gelıyorum demedı :/

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, o yoldan ben de geçen ay geçtim. Aslında daha kötü durumda olan muğla-kale'yi geçmişsiniz. Şans işte.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, o yoldan ben de geçen ay geçtim. Aslında daha kötü durumda olan muğla-kale'yi geçmişsiniz. Şans işte.

Bir aralar (ilk açıldığı zamanlarda) ben de o yolu kullanırdım. Bir arkadaşımın başına gelenleri duyduktan sonra ne gece ne gündüz o yolu bir daha kullanmadım.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim geçmiş olsun...sıkma üzülme diyeceğim ama olmuyor çok iyi bilirim o duyguyu zamanında iki aracımdada aynı şekilde kazalara karıştım...ne kadar takmamaya çalışsanda takarsın...ALLAH yardımcın olsun...yinede takma diyeceğim...üzülürek...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederım..
Kale-Mugla arası gercektende cok ıgrenctı donuste buyuk ıhtımalle o yoldan donmeyecegım ınsanı cok yoruyor ve yıpratıyor , aksam vaktı ordan gecmekte gercekten bayagı urkutucuydu bır tane bıle arabaya rastlamadan sapaga ulastım...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim geçmiş olsun...sıkma üzülme diyeceğim ama olmuyor çok iyi bilirim o duyguyu zamanında iki aracımdada aynı şekilde kazalara karıştım...ne kadar takmamaya çalışsanda takarsın...ALLAH yardımcın olsun...yinede takma diyeceğim...üzülürek...
Sagol İbrahim abi , dedıgım gıbı eger kasko olmasaydı o an ne yapardım sımdı ne yapardım hıc bılmıyorum , artık kımseye bısey olmadıgı ıcın sukrederek 15 ten geriye gün sayıyorum...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim çok geçmiş olsun gerçekten... allah daha beterinden saklasın... onarılacak cana zararın gelmediği bu tarz kazalarla sınasın bizi... sen iyisin ya gerisi zaten halolur...karter koruyucu yokmuydu senin arabada?
Ilker abi cok tesekkur ederım , Allah hepımızı kazadan beladan korusun...
Abi kartel korumayı hedıye ettırmek ıcın o kadar ugrasmıstım , pazarlıgı fazla yaptıgımdan hedıye vermedı fakat 50 TL karsılıgında ıstedıgım zaman taktıracagımı soylemıstı bende Turkıye yollarını bı an unutarak ''Tarlaya surmuyorum ya arabayı'' mantıgıyla gıttım 50 TL lık benzın aldım...

Ama abi tasın sıvrı tarafı geldıgınden o saç parcasının kartelı koruyabılecegını sanmıyorum , hatta tası daha once yuvarlayarak depomu bıle delebılırdı.. Araba lıftteyken bıraz tartıstıkta , kurtarmıyacagı kanaatıne vardık...
Muglaya gıdınce olay yerıne gunduz gozuyle gıdecegım ve tası koydugum yerden alacagım kotu bır hatıra olarak eve getırecegım... :)

Son düzenleme:

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeş,sen yinede kartel korumayı taktır.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..

kaza işi böyle malesef.bir anlık. kasko olması sevindici.. kafanıza takmayın.. dünya malı dünyada kalır.. size birşey olmadı ya gerisi mühim değil..

en kısa zamanda arabana kavuşman dileğiyle.