Kayseri de Opel Servisi Tavsiyesi (Özel)

havaciahm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkes körü körüne birilerini savunuyor. Her ustanın karşılatığı sorunlar ve anında çözüm götürebildiği yada çözüm bulamadığı sıkıtnılar oluyor.
4 yıl önce 98 GT aracım çalışmıyordu. Sürekli götürdüğüm Merkez otoya götürdüm. adamlar arızayı bulamıyoruz motoru açıp bakacağız dediler ? düşünün bu mantıkta bile ustalar. Birkaç yeri gezdikten sonra babam olaya el attı. 4 gün sonra aldı arabayı YAZICI Opel Ferhat ustaya götürdü. Birkaç ay kadar aynı binada ikamet etmişiz. Adam arızayı sadece 10 dakikada buldu. Masrafı çıkardı. Velhasıl yaptırdık. Eline sağlık.
Ama aynı ustaya benim astra G den gelen bir tıkırtı için 3 defa gittim. En sonunda buldu ama uzun hikayeler parçalarda değiştirdik. Gerçi değiştirilen parçaları gördüm ömrünü doldurmuş parçalar olsada o an için gerek yoktu. Yani söylemek istediğim ustanız olsun götürün getirin ama araştırmayı sormayı da unutmayın. Ben Hala YAZICI Opel Ferhat ustaya gidiyorum. Neden mi aracımı götürdüğümde abi bırakman lazım bir kaç saat sürer dediğinde işim var abi diyorum. Arabasının anahtarını uzatıyor. Makul fiyat çıkarıyor. Param yok diyorum. Sonra bırak abi canın sağolsun diyor. triger, baskı balata, fren balata, yağ değişimi hepsini yaptırıp abi masrafın söz gelimi 700 lira diyor. Ben bi bakıyım arabaya. parayı çekiyim geliyim diyorum. tamam abi diyor arkasına bakmıyor.

AUCNN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam kayseride gidilebilecek güvenilir tek servis MAKSİMUM. YUKARDA BAHSEDİLEN DİĞER SERVİSLER KÖTÜ USTALAR YÜZÜNDEN DAĞILDI. tanıdığım ve gözüm arkada kalmadan çok sevdiğim arabamı emanet edip istediğimden daha çok ilgilenen DURSUN ve AYDIN ustaya abilerim kadar kefilim. ölümlü dünya memun kalmazsanız ahirette görüşürüz:))

hocam merhaba daha önce hiç turbo da sıkıntı yaşadınız mı? dursun usta yardımcı olabildi mi?

ben kadir ustaya götürdüm cumartesi günü turbodan ses geliyor ıslık gibi ötüryor gaza basınca (daima) motor freni yapınca(bazen) ama aracın hızlanmasında ivmelenmesinde bir sıkıntı yok yüklendiğim zaman koltuğa yapıştırıyor. kadir usta turbo değişecek dedi 2000 tl masraf çıkardı..
ne dersiniz farklı bir tavsiyeniz olur mu?

erenalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocamlarım bide ben triger değiştirdim opel selçuktan aldım parçayı daha sonra ustanın birine gösterdiğimde bu orijinal parça değil yan sanayi takmışlar dediler. ben bu triger setine biraz uyuz oldum ne yapmalıyım parçalarını geri iade edebilir miyim.

dursundere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buradaki yazılanları okuyup Nevşehir den ozel olarak kayseriye gittim maksimum opele.buji ve buji kablolari degisecek dedi dursun usta.tamam dedim.bujiler ve kablolar takildi.oranin sahibiymis ismail diye biri.hesap odemeye vardim.150 tl hesap cikardi.bujilerin tanesini 12.5:tl buji kablosuna 70 tl takma işçilik ucretidee 30 tl toplam 150 tl dedi.ben bastan fiyatlarini sormadim.neyse usta 140 olmazmi dedim.adam sanki beni dovecek gibi diklendi.cebimde bizuk olarak 145:tl cikti masaya attim adam 5 tl eksik diye almadi.boyle esnaflik gormedim ben.velhasil memnun kalmadim bidaha asla gitmem.kimseye de tavsiye etmem.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
buradaki yazılanları okuyup Nevşehir den ozel olarak kayseriye gittim maksimum opele.buji ve buji kablolari degisecek dedi dursun usta.tamam dedim.bujiler ve kablolar takildi.oranin sahibiymis ismail diye biri.hesap odemeye vardim.150 tl hesap cikardi.bujilerin tanesini 12.5:tl buji kablosuna 70 tl takma işçilik ucretidee 30 tl toplam 150 tl dedi.ben bastan fiyatlarini sormadim.neyse usta 140 olmazmi dedim.adam sanki beni dovecek gibi diklendi.cebimde bizuk olarak 145:tl cikti masaya attim adam 5 tl eksik diye almadi.boyle esnaflik gormedim ben.velhasil memnun kalmadim bidaha asla gitmem.kimseye de tavsiye etmem.

Gerçekten yağcılık vs değil ama bu yazılanları okuyunca opel graj iyi ki Ankara da iyi ki aracımın bakımlarını orada yaptırıyorum. Sağ olsunlar adamlar bir kere dahi fiyat konusunda beni hiç üzmediler hemde hiç geçen cuma günü gittim Buji değiştirdim sadece Buji parası aldı diğer el emeği konusunda bir kelam dahi etmedi.

dursundere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maksimum opelin sahibine usta 10 lira bari ikram et Nevşehir den geldim diyorum ayagim alissin adam ayagin alisacaksa ikram istemeyeceksin diyor.arkadaslar mesele 5-10 lirada degil davranış cok kotuydu.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
maksimum opelin sahibine usta 10 lira bari ikram et Nevşehir den geldim diyorum ayagim alissin adam ayagin alisacaksa ikram istemeyeceksin diyor.arkadaslar mesele 5-10 lirada degil davranış cok kotuydu.

Aynını bende geçen lpg ayarında yaşadım bir vida açtı kapadı sık gaz ver falan filan sonra bir tecrübe ettim adamlık kolay değil geri döndüm geldim borcum ne dedim adam da bir surat neyse on tl istedi elimi cebime soktum bozuk olarak sadece beş vardı uzattım olmaz kardeşim on tl dedim dedi sinirlenme başladım doğru şerefsizlik bende basıp gitmedim ya ondan dedim bozuldu neyse tüm parayı çıkardım verdim bu kezde bozuk bulamadı beş ver dedi hayır dedim on dedin on al yarım saat uğraştı bozuk bulmak için ama işte bir müşteri kaybetti çünkü aracın tank değişim zamanı geldi ve orada olan durumda bu vatandaş bir müşteri kaybetti hakkım varsa haram olsun bu dünya kanuni sultan süleyman a kalmadı ki böyle dinleri imanları para olan adamlara kalsın. Kazanacaklar ama dinini imanını paraya da teslim etmeyecekler.

dursundere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseri maksimum opele kesinlikle gitmeyin derim.esnaflikla uzaktan yakindan alakasi yok.