Kayseri de Opel Servisi Tavsiyesi (Özel)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay sen onurun arabayı biliyon dostum o gün Nevşehir deki opelim.net toplantısında vardın araba nasıl gidiyordu o arabanın motorunu Maksimum da Dursun ustam yaptı nasıldı anlat dinlesinler, benim kimseyi övmeye ihtiyacım yok bana ne kime götürürseniz götürün şimdi kardeşimin astranın triger set + debriyaj baskı balata + EGR valfi değişecek öyle fiyat araştırması içindeyim en uygun fiyatı Yazıcı opel den Ferhat ustam verdi en pahalı da Opkay söyledi şimdi ne deyim ben çok para istedi iyi yapar diye opkay a mı gideyim uygun fiyata yapıyor diye Yazıcı opele mi gideyim. Kemal ustanın numarasını bi özelden gönderde bi fiyatta ondan alayım iyi diyorsan ona yaptırırım. benim hiç bir servis ile akrabalığım yok sadece şimdiye kadar götürüp te memnun kaldığım için Maksimum dedim gerçi Dursun Usta ile Aydın abi için gidin diyorum oraya Dursun usta parça değiştirmek istemiyor bi görseniz bin böyle yolda kalana kadar bin masraf yapma diyor parçayı sökün temizleyin takın boşa para harcamasın diyen bir usta yaa yani gerisini siz düşünün, birde zaten yolda bırakmaz en fazla evin önünde çalışmaz diyor Dursun ustam, hangi ustanız sizin düğününüze geldi sadece onu söyleyin bana, hangi ustanız işten çıktığınız için yağ değişimi yapıp buda bizden olsun diyor, yok reklam yapıyormuşuz adamların reklama ihtiyacı yok adamlar zaten reklam Kayseride, ben kaç kere yapamadıkları arabayı Dursun ustaya getirdiklerini kaç kere dursun ustayı alıp başka servislere götürdüklerini gördüm. Zaten telefonda verdiği bilgiyi saymıyorum bile adam King benim gözümde...

opkaya baskı balata için gitmiştim işçilik 350 tl demişti ama çok güzel müşteri karşılamaları var hoşuma gitmişti
sabır oto da 100 tl işçilikle degiştirmişlerdi +fren balatalarıda içindeydi

gelelim dursun ustaya o başka ya ustaların fenomesi :) rolanti motorumuz arızalanmıştı piyasadaki herkez degiştirip 300 tl istemişti o sadece çıkardı benzine yatırdı 1-2 saat ilaç içinde bekletip temizledi 30 tl ücret almıştı ogünden beri gönlümde yeri var opele biniyorsan cebini düşünmen lazım

erenalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide ben şunu bilirim tamam ben herkesten özür diyorum.
arabanı nerde içine sinipte yaptırıyorsan ona götürmek lazım birazda araştırma işi bu arkadaşlar fiyatlar hiç tutmuyır biz aslında nerde neyi nasıl ucuz yaptırırız onu yazacaz buraya.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide ben şunu bilirim tamam ben herkesten özür diyorum.
arabanı nerde içine sinipte yaptırıyorsan ona götürmek lazım birazda araştırma işi bu arkadaşlar fiyatlar hiç tutmuyır biz aslında nerde neyi nasıl ucuz yaptırırız onu yazacaz buraya.

bu konuda haklısın abi işçiliği fazla aramıyoruz ücretler korkutuyor bizi bugün sabırda arabayı hallettim şimdilik çok şükür sıkıntı yok inş başkada olmaz
peki yedek parçayı kimden tedarik ediyorsunuz ??
ben ralli otomotivden alırım

Hastasıyızdede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek parçalarda tutmuyor biri egr valfi için 250 diyor biri 130 a takarım diyor ikisinin de GM olduğunu söylüyorlar kime güveneceksin fiyatı pahalı diye 250 tl ye mi taktıralım yoksa GM dedikleri için 130 tl lik olanı mı valla aslında Karamanda bir tane opel yedek parçacısı var çok uygun fiyata parçaları gönderiyormuş trigere 130 dedi baskı balataya 170 tl dedi egr ye 180 dedi debriyaj bilyasına da 200 dedi eger değiştirilmesi gerekiyorsa onuda değiştirmen gerek dedi zaten piyasada PRC (çin) malı olmayan yedek parça bulmak kadar zor bir şey yok delphi firması opelin ateşleme olayını yapıyor eğer delphi takarsan 180 tl yine delphi nin ürettiği ancak üzerinde GM logosu olan ateşleme sistemini takarsan 300 tl istiyorlar anlayacağınız pekte GM diye diretmemek lazım zaten GM nin de yaptığı bu böyle ürettirdiği ürünlerin aslını alın yeter ama GM nin kendi ürettiği ürünlerde tabiki GM almamız gerek...

erenalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda haklısın abi işçiliği fazla aramıyoruz ücretler korkutuyor bizi bugün sabırda arabayı hallettim şimdilik çok şükür sıkıntı yok inş başkada olmaz
peki yedek parçayı kimden tedarik ediyorsunuz ??
ben ralli otomotivden alırım

bende ralliden alıyorum en uygun bana orası geliyor

erenalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek parçalarda tutmuyor biri egr valfi için 250 diyor biri 130 a takarım diyor ikisinin de GM olduğunu söylüyorlar kime güveneceksin fiyatı pahalı diye 250 tl ye mi taktıralım yoksa GM dedikleri için 130 tl lik olanı mı valla aslında Karamanda bir tane opel yedek parçacısı var çok uygun fiyata parçaları gönderiyormuş trigere 130 dedi baskı balataya 170 tl dedi egr ye 180 dedi debriyaj bilyasına da 200 dedi eger değiştirilmesi gerekiyorsa onuda değiştirmen gerek dedi zaten piyasada PRC (çin) malı olmayan yedek parça bulmak kadar zor bir şey yok delphi firması opelin ateşleme olayını yapıyor eğer delphi takarsan 180 tl yine delphi nin ürettiği ancak üzerinde GM logosu olan ateşleme sistemini takarsan 300 tl istiyorlar anlayacağınız pekte GM diye diretmemek lazım zaten GM nin de yaptığı bu böyle ürettirdiği ürünlerin aslını alın yeter ama GM nin kendi ürettiği ürünlerde tabiki GM almamız gerek...

hocam sen bu karamadanki yerin telefonunu biliyorsan bir zahmet verirsen ordanda fiyat alırız.

sohbet38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vallaha burda herkes aynı ismi yazmış kendini övmüş durmuş ben çoğunuda gittim çok araştırdım bide dikkat ederseniz yazanların çoğu yeni üye eğer okuyupta dikkata alacak varsa kayseride sabır oto kemal usta gereksiz hiçbir işlem yapmaz işinin hakkını verir ben burda yazanların çoğunun kendi reklamı için olduğunu gördüm. bilgi almak isteyen olursa bana yazsın lütfen. kemal ustada sühanın arkasında.

Opel segmentine yeni geçtik bu yüzden burayada yeni üye olduk hemşerim:rolleyes:
Şunu unutmamak lazım araç forum sitesine üye olan insanlar yeni yada eski aracını seven duyarlı insanlardır yani araç konusunda kıl olan insanlardır ve araç bu şekildeki insanlardan alınır;);)

halis33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15000 opkay'a yaptırdım şimdilik sorun yok