kaskodan ön cam değişimi

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim imzamdaki aracımda da ön cam taş ile hasar gördü.

Carglass Yani kasko sigortacımın anlaşmalı camcısı original logolu cam takmak yerine Tam cam takıp işi geçiştirmeye çalışıyor..

Izmir CarGlass ile iş yapıp orijinal cam takdırabilen var mı?

Bu tür adiliklerin önüne geçmek için çare nedir?

ben olimpia ya taktırıyorum ama orj getirtti servistenmi artık nerdense
istersen ben bi sigortacınla ve olimpia camla görüş.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne olursa olsun orjinal taktırın. atermik cam oluyor ön camlar orjinalde ama yan sanayiler atermik değil diye biliyorum...

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok şükür, sonunda bugün Gm logolu Pilginkton cam ile hallettim.
Araya adam sokmalar rica minnet vs..

suleymanhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir karıştan fazlaysa illa kaskoyu bozdurmaya gerek yok bir karıştan sonrasını(bir karış derken yaklaşık onların ölçüm katologu var zaten)ölçüyolar haklarınızı kullanıyosunuz üzerini veriyosunuz kaskonuz bozulmamış oluyo ben 50 cm lik sürtmeyi (kaportada büküktü) tüm haklar ve 90 tl ye auto king de yaptırmıştım gayette güzel olmuştu servisle aynı işçilik

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön cam diğer camlardan farklı olarak HGS KGS OGS vs gibi geçişler için elektromanyetik miyelin alanlı oluyor..Ayrıca yağmur ve far sensörleri de ön cam üzerinden çalıştığı için orjinal olmayan camlarda verimsiz sonuçlar alınabilir..Bunların yanında pek çok nedenden de zaten kasko ve sigortada ön cam diğerlerinden farklı muamele görüyor..Ama siz işi orjinal cam ile bitirmişsiniz..Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dilerim..

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön cam diğer camlardan farklı olarak HGS KGS OGS vs gibi geçişler için elektromanyetik miyelin alanlı oluyor..Ayrıca yağmur ve far sensörleri de ön cam üzerinden çalıştığı için orjinal olmayan camlarda verimsiz sonuçlar alınabilir..Bunların yanında pek çok nedenden de zaten kasko ve sigortada ön cam diğerlerinden farklı muamele görüyor..Ama siz işi orjinal cam ile bitirmişsiniz..Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dilerim..

tşk ederim sağolun