kaskodan ön cam değişimi

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracımın ön camında taş vurukları sebebiyle küçük çatlaklar mevcut 6-7 tane civarı silecekleri çalıştırdığımda camı iyi temizlemiyor bu nedenle
bende kaskodan ön camı değiştirmek istiyorum ve
tampon ve çamurluk boyanması lazım bu yazdıklarım sizce kasko bozulmadan yapılabilirmi ?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön cam yılda 1 defaya mahsus kaskodan ücretsiz değişiyor. Genelde yansanayi takılıyor ama siz orjinal isterseniz farkını veriyorsunuz sadece.

Tampondaki hasar 1 karıştan fazla değilse mini onarım yaptırın. Aynı şekilde çamurluktakide öyleyse mini onarım olur fakat hasar biraz fazlaysa kaskodan yapılır ve kasko bozulur.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön cam yılda 1 defaya mahsus kaskodan ücretsiz değişiyor. Genelde yansanayi takılıyor ama siz orjinal isterseniz farkını veriyorsunuz sadece.

Tampondaki hasar 1 karıştan fazla değilse mini onarım yaptırın. Aynı şekilde çamurluktakide öyleyse mini onarım olur fakat hasar biraz fazlaysa kaskodan yapılır ve kasko bozulur.

tamponun komple boyanması lazım orta kısmında boya atması var kenarlarda da boyada çatlaklar var örümcek ağı gibi
çamurluk boyanmasına gerek yok aslında 2 tane ufak göçük ve bi kısmında ufak çıkıntı olmuş

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Tekirdağ yolları berbat olduğu için nerdeyse her sene kaskodan ön cam değiştiriyorum. Her seferinde orijinal Pilkington camını taktılar ve hiçbir fark ödemesi, işçilik vs. tek kuruş ödemedim.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekirdağ yolları berbat olduğu için nerdeyse her sene kaskodan ön cam değiştiriyorum. Her seferinde orijinal Pilkington camını taktılar ve hiçbir fark ödemesi, işçilik vs. tek kuruş ödemedim.

benim ön cam zaten istanbul yeniçiftlik arasında bu hale geldi o paralı yoldaki kamyonların sıçrattığı mıcırlardan oldu :(

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
kaskonuzun bir yılı dolduktan sonra yeniletirken tam hasar bonus ekletin hiçbir şekilde bozulmasın. benimkinde iki tam hasar koruma mevcut

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskonuzun bir yılı dolduktan sonra yeniletirken tam hasar bonus ekletin hiçbir şekilde bozulmasın. benimkinde iki tam hasar koruma mevcut

peki ücreti ne kadar oluyo
yani ben şuan 700 tl kasko ödüyorum
o şekilde yaptırsam ne kadara patlar bana

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
kasgoda fiyat çok değişken bir rakam. birkaç şirketten fiyat alman çok daha gerçekçi olur

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah aracı teslim ettim olimpia cama orjinal cam sipariş etmişlerdi bi gün öncedenkasko bozulmadan takılacak
takılacak camı gördüm gm pilkinsgton orjinal yani bilginiz olsun
kasko bozulmadan orj cam takılıyo

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
original cam mı piyasa camı mı?

Benim imzamdaki aracımda da ön cam taş ile hasar gördü.

Carglass Yani kasko sigortacımın anlaşmalı camcısı original logolu cam takmak yerine Tam cam takıp işi geçiştirmeye çalışıyor..

Izmir CarGlass ile iş yapıp orijinal cam takdırabilen var mı?

Bu tür adiliklerin önüne geçmek için çare nedir?