kaskoda önemli bir ayrıntı

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün kaskomu yaptırdım sonra evde biraz inceleyim dedim modeli dikkatimi çekti benim aracımla aynı olan arkadaşlar kaskolarına  bakabilirlermi ben düzeltiricem eski kasa astra olarak görünüyor
kasko.jpg

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kaskoda önemli bir ayrıntı

Nasıl Eski kasa? Astra H yazmıyor ki... Astra HB 1.6i 115 yazıyor, bu motor seçeneği J kasada da var, eğer araç 1.4 veya 1.6T ise ya da dizel ise motor seçeneği (ve donanımı) yanlış yazılmış sadece...

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eski kasa olduğunu nereden anladınız? Aracınız atmosferik motorsa yazılan dogru.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
arkadaşlar dün kaskomu yaptırdım sonra evde biraz inceleyim dedim modeli dikkatimi çekti benim aracımla aynı olan arkadaşlar kaskolarına  bakabilirlermi ben düzeltiricem eski kasa astra olarak görünüyor
kasko.jpg
motor nonuz yeni kasa motor nosu a16xer ile başlıyor eskiler z16xer  ile başlar.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her kısım dogruda ruhsatta p-j yeni astra hb 115 enjoy yazıyor ve kaskodaki yazılanı sadece goole yazıp arama yaptıgınızda eski kasa cıkıyor. zaten opelin modelleri çok karmaşık hepsi iç içe geçmiş durumda

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle şöyle bir açıklama yapıyım, sigorta şirketinin ekranında Astra H ve ya J diye geçmez, aracın tipi, donanımı ve motoruna göre seçilir.

Eğer aracınız 1,6 enjoy plus ise araç kodu: 111687 Opel Astra HB (115) Enjot plus olarak girilmelidir.

Araçlarımızın kasko değerlerini ve tam tiplerin aşağıdaki Türkiye Sigortalar ve Reasürans şirketleri birliğinin sitesinden görebilirsiniz.

http://www.tsrsb.org.tr/sayfa/kasko-deger-listesi

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilen biliyor eyvallah içim rahatladı thnxx

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tam tahmin ettigim gibi yanlış model arkadaşlar benim aracım astra HB  1.6 enjoy 115
kaskomda  astra 1.6i 16v hb enjoy 115 yazıyor kasko beelleri arasında 4000 tl fark var yarın ilk işim düzeltilmesini isticem

recepakcay üyemize cok tşk

erkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasarda başınız ağrır.kısmı hasarlarda çok sorun olmasada tam zayi yani pert hasarında sorun teşkil eder.