kasko fiyatı

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu aralar kasko fiyatı alan var mı geçen yıl sıfır aldığım aracı 780 liraya kasko yaptırdım bu sene hasar olmamasına rağmen 680 lira fiyat verdiler sizce fiyat nasıl tabi bunda kaskonun içeriği de çok önemli ama işte full kasko dedikleri şekilde olması gereken maddeler var

odevinimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu aralar kasko fiyatı alan var mı geçen yıl sıfır aldığım aracı 780 liraya kasko yaptırdım bu sene hasar olmamasına rağmen 680 lira fiyat verdiler sizce fiyat nasıl tabi bunda kaskonun içeriği de çok önemli ama işte full kasko dedikleri şekilde olması gereken maddeler var
fiyat gayet normal zira aracınızın kasko değeri muhtemelen artmıştır

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani normalde %25-%30 düşer demişlerdi ama daha az düştü fiyat bunda kış ağır geçtiği için sigorta primlerinin artmasının da etkisi varmış bilgisi olan var mı

odevinimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani normalde %25-%30 düşer demişlerdi ama daha az düştü fiyat bunda kış ağır geçtiği için sigorta primlerinin artmasının da etkisi varmış bilgisi olan var mı
aracın kasko değeri artmıştır eniştenin durumu da aynı

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kasko değeri artmıştır eniştenin durumu da aynı

zamanla arabanın kasko değeri azalmaz mı yani araç eskise de kaç yıllık olursa olsun hep sıfır araç değerinde mi kasko yapılıyor eğer öyleyse mantık ne anlamış değilim bana biraz saçma geldi

odevinimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanla arabanın kasko değeri azalmaz mı yani araç eskise de kaç yıllık olursa olsun hep sıfır araç değerinde mi kasko yapılıyor eğer öyleyse mantık ne anlamış değilim bana biraz saçma geldi
valla ben de öyle sanıyordum fakat enişte 2011 de astra sedan 111. yıl dizel aldı bu sene araba prim yapmış

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim hakan bey

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha yeni sordum ve 1.600-1.300 tl arası rakam çıkardılar bana kasko fiyatı olarak...szin gibi fiyat alsam 1 dk durmam...

odevinimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha yeni sordum ve 1.600-1.300 tl arası rakam çıkardılar bana kasko fiyatı olarak...szin gibi fiyat alsam 1 dk durmam...
doğal olarak model düştükçe bedel artıyor aracıma bu sene kaskoyu 1465 e yaptırdım tabi ilk kez yaptırdığım için fiyat yüksek seneye bu 900 1000 arası bir rakama düşecek tabi hasarsızlık indirimini bozmazsam