Opel astra k 1.4 benzinli turbo 45.000 bakımı

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2016 da aldığım aracın 3. Yılı doluyor ve şimdiye dek iki kez bakım yaptırdım. 42.000 de yaptırmam. Gereken araç 45.000 e geldi. Temmuz ayını bekleyip yetkili serviste 600 liraya yaptırmak istedim ancak bayramdı vs. Derlen araba 45.000 i buldu Temmuz’a da 20 gün var ve epey daha arabayla işimiz var.
Sonuç olarak aracı servise sokmaya karar verdim ya bin lira verip yetkili serviste yaptıracağım ya da ist. Avrupa yakasında forumda duyduğum ERSU OPEL e götüreceğim. Oranın fiyatı ortalama ne olur bilen var mı? Ersu Opel malzeme kalitesi olarak nasıl. (Yağ filtreler) araç garanti kapsamında değil sizce paraya bakmayıp yetkiliye mi gideyim yoksa ERSU YA mı ?

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Aracinizin piston kirma(lspi) gibi bi kronik problemi var. Yetkili serviste yaptirmaniz ileride bu sorunla karsilasirsaniz,iyi niyet garantisi kapsaminda ucretsiz tamiratini yaptirmaniza yarar saglayacaktir

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve mapiper

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracinizin piston kirma(lspi) gibi bi kronik problemi var. Yetkili serviste yaptirmaniz ileride bu sorunla karsilasirsaniz,iyi niyet garantisi kapsaminda ucretsiz tamiratini yaptirmaniza yarar saglayacaktir
Tamam elbette öyle teknik servis ama Temmuz’u beklemem lazım omun için ve aracın bakım zamanı 3000km geçti yıl da Temmuz da doluyor. Sizce beklesem bi sıkıntı olur mu bu süre zarfında 200 300 km de yapabilirim