Kasko Fiyatı Gibi Trafik Sigortası

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla sigorta fiyatlarını duyunca şok geçirdim. ben 165 tl yol yardımı dahil yeni yaptırdım bu bile çok diyodum.,

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sigorta fiyatlarını duyunca şok geçirdim. ben 165 tl yol yardımı dahil yeni yaptırdım bu bile çok diyodum.,

sen ne diyon abi ben safranboluda aşağı yukarı o fiyatlara yaptırıyorum.adamın biri 660 dedi bende abi yok biz sigorta istiyoruz dedim adam evet sigorta zaten dedi oha diyecektim :D safranboluda arkadasım güneş ve axa bayisi onlar 1330 dedi olum bak git diyecektim :)

merve_bklvc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta işlemlerinize dair.

sen ne diyon abi ben safranboluda aşağı yukarı o fiyatlara yaptırıyorum.adamın biri 660 dedi bende abi yok biz sigorta istiyoruz dedim adam evet sigorta zaten dedi oha diyecektim :D safranboluda arkadasım güneş ve axa bayisi onlar 1330 dedi olum bak git diyecektim :)

Arkadaşlar Merhaba,

Sigortacı olarak nacizane tavsiyem trafik sigortası hasarında eğer hasar tutarı 100-200 TL ise karşı tarafli anlaşın ve poliçeye sürprim geçirmeyin çünkü geri dönüşü çok daha kötü olmaktadır.Eğer fiyat bakımından yardım isterseniz her daim yardım ederim.