Kasko Fiyatı Gibi Trafik Sigortası

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dayımın kayınpederin astra f'in sigortası bitti. 3.dereceden cezalıymış :) trafik sigortası 1330 çıkarttı axa güneş falan bizde höst dedik resmen :) şimdi ne yapmamız lazım uygun fiyatlı sigorta için.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı başkasına devredince sigorta ücreti normale dönmüyor mu? Arkadaşım öyle yapmıştı, kazadan dolayı sigortası fazla çıkıyordu, annesine devredip, sigorta yaptırdı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600'den başladık 1330 tl kadar çıktık :D ben dayımın 0 corsaya ergodan 1000 tl full kasko yaptırdım be :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koru sigorta diye bir şirket var sanırım devlet fonuyla açılmış birde ona sorun uygun rakam verecektir .

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koru sigorta diye bir şirket var sanırım devlet fonuyla açılmış birde ona sorun uygun rakam verecektir .

bi onada bakalım :) hür euro sigorta falan daha düşük verir dedi arkadaşım. büyük firmalar çok çıkartır dedi. o yüzden nerde ipsiz sapsız sigorta varsa bakıyoruz.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi onada bakalım :) hür euro sigorta falan daha düşük verir dedi arkadaşım. büyük firmalar çok çıkartır dedi. o yüzden nerde ipsiz sapsız sigorta varsa bakıyoruz.

Kasko yaptırsanız tavsiye etmezdim fakat trafik sigortasında sizi bağlıyacak bir durum yok kaza durumunda onunla karşı taraf ilgileniyor .. Benimde aksigortadan 500 lira cıktı trafik, koru sigortadan yaptırdım 200 liraya .

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söyledim bakalım koru sigortayı. fiyat alacaklar. sağol eren. bu arada bizim vukatlı xsaranında koru sigortaymış :D oda 2.dereceden cezalıydı geçen sene bu sene biraz daha düşük çıkartmışlar 3.dereceye indi sanırım :)

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta poliçesini geciktirdiğinizde sürprim uygulanır..Tanıdığınız bir sigorta şirketinden çıkartmaya çalışın..Sigorta şirketlerini sorgulayın..Hür,koru sigorta bunlar ödemede zorluk çıkaran şirketlerdir..Bizzat çalıştığım için biliyorum.Trafik sigortasını yaptırın önemli değil,kaskoda anadolu,axa gibi sağlam şirketlerden yaptırmanız tavsiye olunur..
Ayrıca araç devir işlemi yapılırsa sigorta sürprimi düşer,normal fiatından poliçe yapılır..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim dediğim daha mantıklı o zaman. Devir 50 TL filan mı tutuyormuş. Annenize eşinize filan devredebilirsiniz.