Kasetçalar mp3

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı bi ürünmüş...transmitterler var üzerine usb takılabilen 15-20 tl civarında bile mevcut...radyo yayınından sesi verdiği için cd çalar kalitesinde dinleyemezsiniz ama istediğiniz gibi kasetçalardan mp3 dinleyebilirsiniz...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben daha önceden böyle bir şey kullanmıştım aracımın orijinal teyibi kaseti cevirmiyordu. Baya bir araştırdım sonunda kasetin boşa döndüğünü algılayıp çevirmiyordu ve hiç bir şey çalmadı.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
pioneer teyp alır konsolun alt kısmındaki teyp yerine benzer olan boşluğa takrırırdım böyle şeylere bu kadar para vermek pek mantıklı değil

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuzenimde var bu ürünün biraz farklısı. onunkinde kablo var dışarıda mp3 çaların ses çıkışına takılıyor ve gayet güzel ses veriyor. kendisi iphone ile kullanıyor. gayet sorunsuz.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10-15 tl ye satılanları var.eskiden kullanmıştım ses kalitesi olarak memnun kalırsın.diğer çakmaklığa takılanları tavsiye etmem.

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
ARKADAŞLAR MALUM BİZİM ARAÇLAR KASETÇALAR ÖZELLİĞİNDE ORJİNALLİĞİNBİ BOZMADAN NASIL MP3 DİNLERİM DİYE ARAŞTIRIRKEN KARŞIMA AŞAĞIDAKİ ÜRÜN ÇIKTI? ACABA ÖNCEDEN KULLANAN ARKADAŞLAR VAR MI? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

http://urun.gittigidiyor.com/Kaset-Ozelliginde-Oto-Mp3-Player-2GB-SD-Kart_W0QQidZZ24699392

merhaba
aux girişi yapalım aşağıdakı linke bakın lütfen
http://www.sahibinden.com/her_marka_oto_teyp_e_aux_girisi_yapilir_mp3_ve_ipod_icin-33WQQaXQQ22237829WQQpXQQdisplayitem

iyi günler