karter kaynağı

arayanbulur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabanın karteri daha önce kaynak olmuş (kaynaklı yer 1 parmak kadar öyle büyük kaynak yok )gelişi güzel geçen bende köy yolunda altını sürttüm bugün baktığımda o kaynak yerinden çok az sızıntı var...

acaba işçilik + kaynak kaça olur ?

birde kaynak iyi olur mu ?

karter fiyatları ne kadar ?

saygılarımla...

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçbir sorun olmaz 40 50 tl gibi fiyatlara yaptırabilirsiniz benim arabada da olmuştu babam sanayide sarı kaynak die hatırlıyorum yaptırdı hiçbir problem olmaz mekanik bir parça diil sonuçta sızdırmasın yeter dışınıda soba boyasıyla boyamışlar kaynak olduğu hiç belli bile değil

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bence karter sokulmeden karar verılmez neden eskı kaynagı nasıl yapmıslar ne kadar bı hasar varmıs ılk onu gormek lazım kaynak yapılcaksada eskı kaynagı sokup yapmak daha mantıklı bence...

arayanbulur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bence karter sokulmeden karar verılmez neden eskı kaynagı nasıl yapmıslar ne kadar bı hasar varmıs ılk onu gormek lazım kaynak yapılcaksada eskı kaynagı sokup yapmak daha mantıklı bence...

hocam zaten eski kaynağı söktürmeden almadan kaynak iyi durmaz zaten diye düşünüyorum bende...

hepsi 50 lira değildir herhalde karter sökümü kaç para ki ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanmam 50 tl gıtcegını sok tak desen contası felan 50 60 alırlar kaynakcıda herlde alır o kadar felan ufak tefek seyler felan 150 200 tl den asagı tutcagını sanmam

arayanbulur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için teşekkürler

herhalde temizinden 150 garanti üstü extrası gibi...

sorularımı yanlış anlamayında karter sök - tak işçilik herhalde zor bir şey olmasa gerek ne kadar vermek gerekir ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok usta 6 tanemı 8 tanemı ne vıda sokulcek o yanı.. araya contası konucak o kadar temızles etse karterı mazotla bı ıscılıgı yok onun 50 lıradan fazla verılmez gercı sımdı suda geldı aklıma karter sokulcek yagda degısır yag fılıtren yag felan onlarda var ıcınde bıde 250 lırayı bulur o zaman tahmınım..

arayanbulur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok usta 6 tanemı 8 tanemı ne vıda sokulcek o yanı.. araya contası konucak o kadar temızles etse karterı mazotla bı ıscılıgı yok onun 50 lıradan fazla verılmez gercı sımdı suda geldı aklıma karter sokulcek yagda degısır yag fılıtren yag felan onlarda var ıcınde bıde 250 lırayı bulur o zaman tahmınım..

hali hazırda kenarda yağ filtresi ve mobil 1 0w-40 4 litre yağım var açılmamış kutuda ( hediye geldi gibi-yağ 2012 yılı 6. ay üretim... ) parça fiyatları aşağı yukarı belli işçilik ücretini düşünmüştüm... oda enfazla 50 taş çatlasa 75 gibi herhalde...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo usta sende tum takımlar var :) alet edevat varsa kendın sök gotur kaynağ kendın gerı montaj yap..

arayanbulur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lift olsa kendim söker takarım :D