Karşıyaka'dan Selamlar

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosmoda menüden girerseniz tüm özellikleri gösteriyor sport ve cosmoda var enjoy ve edition paketlerde yok. Multimedia konusunda bende araştırıyorum hala bu multimedia cihazları sadece ekran monitör olarak algılamayın aksine bilgisayar gibi düşünün 4 ana özeliğin çok iyi olması gerek 1-işlemci (tepkime süresi ) 2- ram (yazılımın hafızada kalarak hızlı açılmasını sağlar) 3-hdd harddisk (hafıza kapasitesi için) 4-ekran kartı ( piksel için önemli)
Bence benim arabada lastik basınç sensörü yok. Menüde öyle bir kısımda yok.

ylmzmtl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ylmzmtl.com
@BARAN_A hocam bende de yok ama hala takıldığım konu sizin ekran menüsü double olması gerek yan menüye geçerseniz orada olması gerekir diye düşünüyorum.
7f1249619678e6d19eaa87316c893f56.jpg
bd592b78c39363a05d3ca9debfacca9d.jpg

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ekranlar 2015 ve sonrasında varmış benimki 2013; lastik basınç sensörü de 2014 ve sonrasında varmış.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayda 1 kere evin az ilerinde ki lastikçiye gidiyorum. Lastik havasına baktırıyorum. Henüz parada almadı. Çay ısmarlıyor üstüne muhabbet ediyoruz. En son gidişimde sibop kapaklarını yürütmüştü mahallenin çocukları birde bedavaya kapak verdi. Şimdi ustam böyleyken napayım lastik basıncını :) Ama var yani arabamda hehe

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayda 1 kere evin az ilerinde ki lastikçiye gidiyorum. Lastik havasına baktırıyorum. Henüz parada almadı. Çay ısmarlıyor üstüne muhabbet ediyoruz. En son gidişimde sibop kapaklarını yürütmüştü mahallenin çocukları birde bedavaya kapak verdi. Şimdi ustam böyleyken napayım lastik basıncını :) Ama var yani arabamda hehe
Benimde çok takıldığım birşey değil, ama komik geldi bana olmaması :)